Курсова робота «Розробка бізнес-плану ТОВ „АВС-сервіс”», 2012 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 22.03.2013 01:21 · від Лиза · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Реферат.3 1. Коротка характеристика підприємства, оцінка транспортних послуг.4 2. Вид послуг та план виробництва.5 3. Розрахунок показників плану виробничої програми з експлуатації рухомого складу.7 4. Виробнича програма з технічного обслуговування та ремонту автомобілів.15 5. Обгрунтування стратегії маркетингу.27 6. План з праці та кадрів.29 7. Ризики та страхування.35 8. Фінансовий план.35 Висноски.44 Список використаної літератури.45

Висновок

У ході курсового проекту було розроблено бізнес-план ТОВ „АВС-сервіс”, визначено основну клієнтуру та вид послуг, розраховано виробничу програму, планові обсяги перевезень вантажу, план з праці та кадрів, а також фінансовий план.
ТОВ „АВС-сервіс” для здійснення перевезень будівельних матеріалів використовувало 85 автомобілів.
У зв’язку з неефективним використанням потужностей рухомого складу було прийнято рішення про скорочення кількості автомобілів до 60 од.
Зміни у чисельності рухомого складу призвели до змін техніко-експлуатаційних показників, зокрема, до збільшення загального пробігу, пробігу з вантажем, вантажообігу в розрахунку на один автомобіль, а також до скорочення кількості автомобіледнів роботи.
Зазначені зміни в чисельності рухомого складу зумовили скорочення амортизаційних відрахувань, зменшення кількості щоденних обслуговувань, а тому і загальної трудомісткості робіт, пов’язаних зі щоденним обслуговуванням, технічним обслуговуванням та ремонтом автомобілів, що призвело до зменшення загальної заробітної плати ремонтних робітників і безпосередньо вплинуло на зниження собівартості перевезень, і як наслідок, сприяло зростанню показника рентабельності перевезень вантажу, що свідчить про доцільність та ефективність застосування на підприємстві запропонованих змін.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення