Курсова робота «Президент України», 2004 рік

З предмету Право · додано 14.05.2007 11:24 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Правовий порядок обрання Президента України. 1.1. Загальні умови та стадії президентських виборів. 1.2. Утворення територіальних виборчих округів. 1.3. Утворення виборчих дільниць. 1.4. Створення територіальних та дільничих виборчих комісій. 1.5. Написання списків виборців, їх перевірка та уточнення. 1.6. Висунення та реєстрація кандидатів у Президенти України. 1.7. Проведення передвиборної агітації. Виборчий фонд. 2. Голосування у день виборів Президента України. 3. Підрахунок голосів. Список використаної літератури.

Висновок

Найбільш значна фігура в державі – це Президент, він володіє винятковими для керівника повноваженнями. Вибір Президента на пост здійснюється громадянами України. Претендувати на цей пост може громадянин, вік якого вже досяг 35 років, він повинен мати право голосу, володіти мовою держави та проживати в країні протягом 10 останніх років. В курсовій роботі висвітлені основні етапи підготовки до виборчого процесу, створення умов для проведення виборів та саме голосування. З кожними новими виборами Президента України до цього процесу залучається все більше громадськості, увага до кандидатів постійно зростає. Враховуючи ці факти, автор приділив багато уваги саме таким важливим моментам, як висунення та подальша реєстрація кандидатів, формування та уточнення списків виборців і передвиборча агітація.
На наш погляд, така увага до особистості голови держави пов’язана з його майбутніми значними повноваження, які будуть згодом достатньо широкі. У межах своєї компетенції Президент України має право видавати розпорядження і укази, скасовувати акти Кабінету Міністрів України, проголошувати за народною ініціативою всеукраїнський референдум, ініціювати зміни до Конституції, підписувати закони, які прийняті Верховною Радою. Необхідно зауважити, відповідні рішення приймаються Президентом на власний розсуд, тому місія глави країни дуже відповідальна та не припускає помилок.

Курсова робота дає повну уяву про виборчий процес в Україні, детально викладена інформація, стосуються кожного аспекту підготовки до голосування та остаточного підрахунку голосів. Враховуючи важливість свідомого вибору кожним громадянином країни, викладену в курсовій роботі інформацію необхідно знати кожному виборцю.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали