Курсова робота «Прогнозування антикризових заходів на макрорівні», 2007 рік

З предмету Макроекономіка · додано 14.05.2007 10:07 · від Slava · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичні основи макроекономічного прогнозування та антикризового планування 5 1.1. Зміст макроекономічного прогнозування 5 1.2. Суть, функції та значення прогнозування соціально-економічного розвитку 8 1.3. Методологія прогнозування та макроекономічного планування 13 2. Аналіз стану макроекономічного середовища в Україні 23 2.1. Аналіз динаміки макроекономічних показників та розвитку господарства України у перше десятиріччя незалежності 23 2.2. Динаміка основних макроекономічних показників в Україні протягом 2005-2006 рр. 32 3. Перспективи оптимізації макроекономічних показників України 41 3.1. Специфіка перехідної економіки України 41 3.2. Пріоритетні завдання державного регулювання макроекономічних процесів в Україні 42 Висновки 48 Перелік використаних джерел 49

Висновок

Провівши дослідження в межах цієї роботи, ми з'ясували, що макроекономічні показники є важливими елементами не тільки суто теоретичних досліджень, але й відіграють провідну роль у формуванні засад державної економічної політики. Головна мета державного втручання в економічному розвитку - забезпечення безперервного процесу відтворення національного господарства як єдиного цілого, досягнення економічної ефективності на макрорівні. Її реалізація здійснюється через усвідомлене визначення суспільних потреб і шляхів їх задоволення.

Економічні функції держави винятково різноманітні. Вони настільки широкомасштабні, що навіть складно скласти вичерпний їх перелік. Деякі з цих функцій спрямовані на підтримку і забезпечення функціонування ринкової економіки. До них, в частковості, відносяться такі важливі види діяльності держави, як забезпечення правової бази і суспільної атмосфери, що сприяли б ефективному функціонуванню ринкової економіки, а також створення умов для конкуренції.

Інша група функцій, покладених на державу, спрямована на підсилення і модифікацію сили ринкових відносин. До них передусім відносяться: перерозподіл ВНП і національного багатства, стабілізація економіки шляхом широкого контролю за фінансовою, грошово-кредитною діяльністю юридичних і фізичних осіб, аналіз економічної кон'юнктури, коригування розподілу ресурсів з метою вдосконалення структури суспільного виробництва.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення