Реферат «Аналіз безробіття в Закарпатській області», 2012 рік

З предмету Економіка праці · додано 17.03.2013 15:49 · від Егор · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні основи виникнення безробіття. 1.1. Сутність безробіття. 1.2. Види безробіття. 1.3. Причини виникнення безробіття та його соціально-економічні наслідки. Розділ 2. Аналіз безробіття в Закарпатськiй області. 2.1. Загальна характеристика безробіття в Закарпатськiй області. 2.2. Пропозиції щодо зниження безробіття в Закарпатськiй області. Висновок. Список використаної літератури.

Висновок

Отже, сфера зайнятості є однією з найважливіших сфер економіки. Будь-яка держава зацікавлена у високій зайнятості робочої сили. Проте жодне суспільство не здатне забезпечити усіх працездатних роботою. Зростання масштабів безробіття, розвиток вимушеної, неповної та неформальної зайнятості, нелегальної трудової міграції є свідченням того, що в умовах перехідної економіки в Україні ще не створено ефективних механізмів перерозподілу робочої сили, внаслідок чого формування національного ринку праці відбувається вкрай повільно. Причиною цього є недостатній рівень економічних реформ. Довгий час в Закарпатській області тривало зростання пропозиції праці та скорочення попиту на неї. Але за останній рік з'явилась тенденція до зростання попиту на робочу силу.
Складна демографічна ситуація в Закарпатській області спричиняє зменшення працездатного населення, що негативно позначається на формуванні ринку праці в країні та динаміці процесів у сфері зайнятості.
Під час розроблення державної політики зайнятості населення основним показником має бути критерій, який зменшував би масштаби безробіття. Для області характерним є середній рівень офіційно зареєстрованого безробіття. Офіційні показники безробіття в Закарпатській області в кілька разів менше реальних.
Державна політика зайнятості має спрямовуватись на створення нових продуктивних робочих місць. Навіть в умовах фінансової кризи політику створення нових робочих місць можна було б реалізувати за допомогою використання непрямих економічних важелів – податкових пільг, розвитку малого й середнього бізнесу, залучення іноземних інвестицій тощо.

Коментар модератора

17 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення