Курсова робота «Міжнародна конкурентоспроможність та стратегія розвитку атомної енергетики України», 2008 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 17.03.2013 14:43 · від Женя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Загальна характеристика атомної енергетики 4 2. Попередній аналіз обраної галузі економіки в світових масштабах та в Україні 13 3. Економічний аналіз атомної енергетики 15 4. Прогнозування розвитку атомної енергетики 17 5. Концепція «неатомного» шляху розвутку енергетики України і країн ЄС 20 6. Неатомний сценарій розвитку енергетики України до 2030 р. 31 Висновок 33 Список використаної літератури 34

Висновок

Аналіз потенціалу та можливостей застосування енергозберігаючих технологій і нетрадиційних і відновлюваних джерел енергії показує, що альтернатива атомному шляху розвитку енергетики України існує!
Необхідність нарощування потужностей АЕС за рахунок будівництва 22 нових блоків є недостатньо обгрунтованою і базується, в першу чергу, на суттєво завищеному прогнозі споживання ПЕР у 2030 p., неврахуванні всіх необхідних витрат на безпечне функціонування ядерної галузі, заниженому рівні споживання природного газу та ігноруванні відновлюваних джерел енергії як потужного потенціалу.
Загалом атомна енергетика в Україні розвивається за рахонук державних асигнувань. Водночас енергетична безпека України дуже сильно залежить від Росії, а поглиблювати її шляхом збільшення атомних реакторів для яких потрібний уран, основним постачальником якого є Росія неварто. Тому є більш перспективним розвиток саме нетрадиційних і енергозберігаючих технологій.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення