Курсова робота «Податки, принципи оподаткування, розподіл національного продукту», 2011 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 13.03.2013 20:01 · від ралко vlad · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 7 Розділ І. Суть та функції податків. 9 1.1. Поняття, види та функції податків 9 1.2. Основні принципи оподаткування 14 1.3. Національний продукт і його форми 16 Розділ ІІ. Становлення податкової системи України. 23 2.1. Історичний аспект розвитку податкової політики держави. Досвід ведення державного господарства 23 2.2. Етапи становлення податкової системи України 25 Розділ ІІІ. Новий податковий кодекс України. 29 3.1. Зміни в податковій системі України 29 3.3. Проблеми розвитку податкової системи України 36 Висновки 37 Список використаних джерел 39

Висновок

Податки - це відношення власності, а оскільки саме проблеми власності викликають у даний час найбільше протистояння між галузями законодавчої і виконавчої влади і тим більше немає єдності думок і в складі самого уряду і парламенту, то до вирішення чисто економічних проблем домішуються і політичні інтереси. Вирішення економікою політичних протиріч вимагає тривалого часу і зусиль усіх зацікавлених осіб. Усе це свідчить про те, що в даний час не можуть бути створені податкові відносини, що відповідають світовим стандартам. Більш того, вони не можуть бути ідентичні цим стандартам, оскільки кожній країні присущи свої індивідуальні особливості політичного й економічного розвитку.
Усе вищесказане обумовлює об'єктивну необхідність пильної уваги до сучасного стану оподатковування. Необхідний і методологічний, і методичний перегляд основ оподатковування з метою виведення податкової системи на оптимальний рівень. Податки повинні стати не тільки знаряддям забезпечення збалансованого бюджету, але і могутнім стимулом розвитку народного господарства країни. Вони повинні сприяти структурно-технічному удосконалюванню виробництва, збалансуванню на паритетних засадах усіх форм власності.
Для відпрацьовування оптимального рівня оподатковування, на думку автора, необхідно вирішити наступний ряд задач:
 скорочення державних витрат до оптимального, суспільно необхідного рівня за рахунок скасування різного роду фінансових вливань у неефективні підприємства і галузі;
 створення податкової системи, що стимулює розвиток економічного базису, а це - зниження податкового тягаря для підприємств - виробників конкурентноздатних товарів, послуг;
 державне стимулювання інвестицій різними методами (науково обгрунтовані: ціноутворення, кредитування, валютне фінансування й ін.).
Таким чином, удосконалювання оподатковування нерозривно зв'язано зі створенням міцного економічного базису і стабільних політичних умов суспільного розвитку. Від того, як незабаром це буде створено, залежить формування стійких передумов для поступового перетворення системи оподатковування у фактор економічного росту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення