Курсова робота «Класифікація, асортимент та вимоги до якості жіночого взуття», 2011 рік

З предмету Товарознавство · додано 11.03.2013 18:35 · від domatevich · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ 1. Формування ринку жіночого взуття 4 Розділ 2. Сировина і матеріали для виготовлення жіночого взуття 10 2.1. Характеристика споживних властивостей жіночого взуття 18 2.2. Товарознавча характеристика та класифікація асортименту жіночого взуття 21 Розділ 3. Характеристика сучасного асортименту жіночого взуття за матеріалами магазину «взуття для вашої родини» 29 3.1. Вимоги до якості і контроль якості 32 Висновки і пропозиції 37 Список використаних джерел: 40 Додатки 42

Висновок

У курсовій роботі розглянуті та проаналізовані ключові характеристики українського ринку жіночого взуття на прикладі його асортименту у магазині «Взуття вашої родини» та проаналізовані вимоги до якості і контроль якості взуття.
Світовий ринок взуття оцінюється як один з найперспективніших для ведення бізнесу. З іншого боку, він є одним з найскладніших, що обумовлено високою конкуренцією, а також його сильною диференціацією за рівнями споживання.
Український ринок взуття поступово відновлюється після економічної кризи, але вітчизняні підприємства мають цілу низку проблем – відсутність власної сировини, застаріле обладнання, недосконалу система просування товару на ринок тощо. Тому для прискорення розвитку взуттєвої промисловості необхідні як відповідні політичні рішення, так і вдосконалення процесу виробництва. Найбільше на успіх взуттєвого бізнесу впливає просування товару на ринку.
Жіноче взуття можна класифікувати за декількома ознаками (за ціною, за соціально-демографічною ознакою її споживачів, за стилем та ін.). Просування взуття на ринку залежить від його приналежності до визначеної категорії.
Споживні властивості взуття формуються в процесі розробки конструкції і моделі, залежать від точності виконання технологічних операцій, ретельності обробки взуття, у тому числі й маркування. На збереженість властивостей взуття впливають упакування, умови транспортування і зберігання виробів. Проте зручність і довговічність взуття залежать насамперед від тих матеріалів, з яких вони виготовлені. Саме вони визначають і зовнішній вигляд взуття.
Основними напрямками в розміщенні асортименту та поліпшення якості взуття являються: забезпечення випуску взуття у видовому асортименті який відповідає особливостям експлуатації взуття; використання нових високоякісних матеріалів з підвищеними гігієнічними та експлуатаційними властивостями; удосконалення технології, впровадження нових конструкцій взуття, які забезпечують її зручність, необхідні гігієнічні властивості, високу зносостійкість, високі естетичні властивості тощо; впровадження нових моделей і фасонів, що відповідають медичним вимогам та запитам споживачів.
Розробка асортименту магазина взуття включає в себе: визначення ширини і глибини асортименту; визначення марочної політики; визначення можливостей у викладенні товару і розрахунок обсягу товарного запасу магазину; оцінка ринку постачальників і можливостей закупівлі товару; складання робочих документів: товарного класифікатора, графіка оновлення асортименту, асортиментної матриці та інших.
Група жіночого взуття магазину «Взуття вашої родини» містить кілька підгруп за стилем взуття і цільової аудиторії покупниць: класичне та вечірнє взуття, авангардний стиль, молодіжне жіноче взуття, повсякденно-комфортне взуття для старшого віку. По жіночому взуттю вибираються ключові напрямки в асортименті.
Задоволення попиту населення у взутті залежить не тільки від збільшення обсягу його виробництва, а й від формування асортименту взуття та рівня його якості. Оскільки якість взуття оцінює покупець, його оцінка зумовлює попит на конкретні види виробів.
Вимоги покупців до взуття дуже високі. Найважливішими стають естетичні властивості жіночого взуття, зокрема модельного.
Модельне взуття має вирізнятися повсякденною новизною та оригінальністю фасону й моделі, високоякісними матеріалами, з яких його виготовлено, високим рівнем виконання технологічних операцій у процесі виробництва, наявністю модної фурнітури та ін.
Для оцінки якості жіночого взуття частіше вдаються до таких швидких та простих методів, як органолептична оцінка та лабораторні випробовування.
Для взуття органолептична оцінка дуже важлива, та майже єдина для естетичних властивостей взуття. Органолептична оцінка широко використовується крім визначення естетичних також і для ергономічних та інших показників.
Взуття, представлене в магазині «Взуття вашої родини» зручне, відповідає направленням моди, стилю, вимогам нормативно-технічної документації, має високі споживчі властивості та низьку ціну. Саме цим пояснюється порівняно високий рівень продажу в магазині.
Контроль якості жіночого взуття здійснюється в процесі його прийняття до магазину «Взуття вашої родини». Для цього перевіряють відповідність взуття, що приймається, вимогам стандартів чи технічних умов, а також його відповідність зразкам-еталонам.
Зараз підприємцям приходиться мати справу з досвідченими покупцями, що не тільки розбираються в продукції, але і знають свої права й обов’язки покупця. Якщо уже вони прийшли в магазин, а не на ринок, вони хочуть отримати все те, що може їм запропонувати підприємство роздрібної торгівлі. Так що в умовах твердої конкуренції не можна забувати про те, що завоювати серця клієнтів не так просто, і потрібно прикласти максимум зусиль для того, щоб домогтися успіху.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?