Звіт з практики «Управління процесами формування витрат і фінансових результатів діяльності підприємства», 2011 рік

З предмету Фінанси · додано 10.03.2013 16:29 · від Вікторія · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.4 Розділ 1. Організаційно-правова характеристика ПАТ «Полтавський завод медичного скла». 6 Розділ 2. Організація комплексного фінансового аналізу на підприємстві.11 2.1. Аналіз основних фінансових показників.11 2.2. Експрес-аналіз фінансового стану.14 2.3. Аналіз платоспроможності підприємства.18 2.4. Аналіз фінансової стійкості.27 Розділ 3. Управління процесами формування витрат і фінансових результатів діяльності підприємства.39 3.1. Система, методи, принципи управління витратами підприємства.39 3.2. Порядок формування та якість фінансових результатів.47 Висновки.53 Література.55 Додатки

Висновок

Протягом часу проходження виробничої практики, я ознайомився з функціонуванням підприємства його основних відділів. Оскільки основне час моєї роботи практики розвивався у відділі бухгалтерії, то намагався приділити найбільшу увагу ведення економічної справи.
Був проведений розрахунок основних техніко-економічних показників, аналіз складу, структури та майна підприємства, джерел фінансування, фінансової стійкості, платоспроможності та ліквідності підприємства за 2010 – 2011 роки.
За отриманими результатами можна зробити такі висновки
1. Підприємство є передовим серед країн СНД у галузі виробництва скляної тари медичного призначення, постійно модернізує і розширює виробничі потужності, застосовує нові технології, активно орієнтоване на потреби споживачів своєї продукції.
2. Протягом звітного періоду підприємство розширювало свою діяльність, про що засвідчило отримане значення коефіцієнта економічного зростання, який становить 25%.
3. Підприємство постійно здійснює інвестиції у своє виробництво, модернізує технологію. Це в кінцевому підсумку дало підприємству підвищення ефективності використання основних засобів: фондовіддача і рентабельність основних засобів протягом періоду зростали.
4. На базі значного власного капіталу підприємство має високу ліквідність та платоспроможність. Ці характеристики фінансового стану підприємства проаналізовані за допомогою низки показників. Розрахунки підтвердили, що підприємство має високу ліквідність і платоспроможність як у довгостроковій перспективі (з урахуванням покриття всіх зобов’язань), так і в короткостроковій.
5.Підприємство забезпечило такий рівень прибутковості, що дозволяє отримувати високі чисті прибутки.
6. Фінансова незалежність підприємства, висока ліквідність та прибутковість основної діяльності стали тими чинниками, які забезпечили протягом звітного періоду високу комплексну оцінку фінансового становища підприємства.
Таким чином, ПАТ «Полтавський завод медичного скла» є успішним та процвітаючим підприємством зі стабільним та стійким фінансовим станом.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення