Курсова робота «Бюджетний дефіцит, причини і наслідки, способи його фінансування», 2011 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 07.03.2013 21:28 · від Sokolov V.N. · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1.Методика викладання економіки для учнів вищих навчальних закладів. 1.1. Психологічні особливості навчання різних вікових груп.8 1.2. Інтелектуальні характеристики вікової групи-студент.11 1.3. Мотивація та стимулювання засвоєння навчальної теми.13 2.Загальна характеристика теми «Бюджетний дефіцит, причини і наслідки, способи його фінансування» 2.1. Методи навчання.18 2.2. Планування та організація викладення теми.22 3. Методична розробка теми «Бюджетний дефіцит, причини і наслідки, способи його фінансування».28 3.1. Контроль навчальної діяльності та засвоєння матеріалу.33 4. Ефективне використання комунікативних прийомів при викладенні теми «Бюджетний дефіцит, причини і наслідки, способи його фінансування».36 4.1. «Комунікативна атака».38 Висновки.40 Список використаної літератури.43 Додаток 1.45 Додаток 2.49

Висновок

На мою думку, викладання економіки доцільно починати з «середніх» класів, з кожним роком поглиблювати надані знання. Це буде позитивно впливати на формування сучасного світогляду, творчості, компетентності учнів.
Знання проблем державного бюджету має велике значення для формування світогляду молодої людини, адже від того як сьогодні держава використає зібрані з неї податки залежить не тільки власне її добробут, а й майбутнє її нащадків. Тому вивчення проблеми державного бюджету України та бюджетної політики держави в курсах як загальноосвітніх, так і вищих навчальних закладів є досить актуальним.
Також пропоную ввести в середній школі обов’язків курс «Основи економіки». На основі цього курсу в десятому класі факультативно викладати конкретні предмет «Гроші і кредит» та «Фінанси». Учні повинні розуміти наскільки важливу роль відіграють гроші та кредитні відношення у забезпечені процесу розширеного відтворення, бо на їх використанні ґрунтується більшість економічних інструментів господарювання: ціноутворення, оплата праці, фінанси, податки тощо.
Запропонована тема: «Бюджетний дефіцит, причини і наслідки, способи його фінансування» є актуальною і цікава для студентів. Знання проблем державного бюджету має велике значення для формування світогляду молодої людини, адже від того як сьогодні держава використає зібрані з неї податки залежить не тільки власне її добробут, а й майбутнє її нащадків. Тому вивчення проблеми державного бюджету України та бюджетної політики держави в курсах як загальноосвітніх, так і вищих навчальних закладів є досить актуальним.
Дискусія є гарним засобом засвоєння матеріалу. Участь у дискусії дає змогу студентам синтезувати і систематизувати свої знання для аналізу практичної ситуації, виявляти різнопланові підходи до вирішення певної проблеми, аналізувати багато конструктивних ідей і пропозицій для пошуків стратегічних і оперативних рішень. Важливим є творчий характер дискусії, адже кожний прагне запропонувати щось своє, відкидаючи негативні настанови та стереотипи. Велике значення має колективний характер обговорення і прийняття рішення, оскільки кожна група працює над своїм аспектом, а в результаті ми отримуємо рішення проблеми. У студентів існує певна необхідність в активному спілкуванні в колективі, яке виробляє вміння сперечатися, відстоювати свою точку зору, доводити свою позицію. Все це стає можливим при застосуванні такого методу навчання як дискусія.
На мій погляд, є навчальна проблема - це відсутність достатніх джерел, на основі яких можна було б викласти матеріал з урахуванням вікових груп учнів і потреб сьогодення.
Викладання економічних дисциплін у вищих навчальних закладах сприяє поповнення загальнодержавного фонду висококваліфікованими кадрами, що, в свою чергу, позитивно впливає на розвиток суспільства та економіки країни в цілому.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали