Курсова робота «Позиціювання продукції на ринку 2012 р», 2012 рік

З предмету Маркетинг · додано 07.03.2013 17:00 · від Алёна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність позиціювання товару на ринку. 1.1. Поняття позиціювання товару. 1.2. Етапи процесу позиціювання. 1.3. Види стратегій позиціювання товару. 2. Повторне позиціювання і модифікація товару. 3. Позиціювання товарів на прикладі Apple. 3.1. Загальна характеристика компанії Apple. 3.2. Позиціювання продукції Apple. Висновок Список використаної літератури

Висновок

У курсовій роботі були розкриті поняття позиціонування та стратегія позиціонування на прикладі компанії Apple. На підставі проведеного дослідження були зроблені наступні висновки:
1. Позиціонування – це комплекс заходів, який спрямований на формування сприятливого іміджу організації та / або товару, за яким потенційні споживачі, зможуть визначити або навіть виділити цей товар або організацію з безлічі, які представлені на ринку.
2. Отже, позиціонування - це оптимальне розміщення товару в ринковому просторі.Напрями та заходи позиціонування - це конкретні маркетингові дії по розробці, поширенню і просуванню товару на ринок. А результат - це впізнаваність споживачем товару або компанії і сприйняття його так, як бажала фірма.
3. Розроблені стратегії позиціонування за умови їх доопрацювання до потрібного стану (випуску рекламних роликів, плакатів тощо) дозволять компанії вийти на більш високий рівень у свідомості споживачів. Але важливо, раціональне напрямок грошових коштів на розвиток торговельних марок і позиціонування самого підприємства.
4. Apple змогли створити надзвичайну стратегію позиціювання, що працює на них та приносить мільйони доларів прибутку, змушуючи споживачів бігти й майже не боротися за товари компанії, стояти у чергах біля магазину з ночі, щоб першими потримати новий гаджет у руках або бути серед перших покупців.
5. Apple - це дух, ідеологія і стиль життя. Жодна комп'ютерна компанія не змогла створити таку спаяну і цілісну субкультуру користувачів. Епітет «мак-юзер», в принципі, відносний і до заліза, і до софту. Це образ думок і система цінностей - їх потрібно зрозуміти і відчути. Це «Шлях Макінтоша», Macintosh Way.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали