Звіт з практики «Звіт з практики на ПАТ " ПриватБанк"», 2012 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 06.03.2013 15:32 · від Rudolser · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ і. Загальна характеристика пат кб “приватбанк» 3 1.1. Заснування та розвиток ПАТ КБ “ПриватБанк» 3 1.2. Організаційна структура ПАТ КБ «ПриватБанк» 7 Розділ іі. Оцінка фінансового стану банківської установи 9 2.1. Оцінка фінансової стійкості та ліквідності ПАТ КБ «Приватбанк» 9 2.2. Оцінка прибутку та рентабельності ПАТ «Приватбанк» 12 2.3. Оцінка ризику та дотримання банком економічних нормативів та вимог встановлених НБУ 14 Розділ ііi. Індивідуальне завдання. Аналіз кредитної діяльності пат кб «приватбанк» 18 Висновок 31 Список використаної літератури 32 Додатки 33

Висновок

ВИСНОВОК

ПАТ КБ «ПриватБанк» є універсальним банком – він надає повний спектр наявних на вітчизняному ринку банківських послуг з обслуговування корпоративних та індивідуальних клієнтів. ПАТ КБ «ПриватБанк» - лідер банківського ринку України. Заснований в 1992 році, комерційний банк ПриватБанк є лідером банківського ринку країни і найбільшим банком з вітчизняним капіталом.
Моїм індивідуальним завданням було проаналізувати кредитну діяльність банку, ця інформація зазначена в третьому розділі. Якщо оцінювати кредитування Приватбанком фізичних і юридичних осіб у сумарному обсязі, то на 1.01.2011 р. воно становить близько 66 млрд грн. Відтак, як уже наголошувалося вище, Приватбанк є лідером українського ринку за величиною кредитного портфеля. При цьому важливо зазначити спрямованість кредитування для задоволення потреб у кредитних ресурсах головним чином юридичних осіб, що відповідає стратегії банку.
Розглянута динаміка та перспективи оптимізації кредитної діяльності на прикладі ПАТ КБ "Приватбанк" можуть бути основою для здійснення аналогічних досліджень щодо надання кредитних послуг у банківській системі загалом та в межах конкретних фінансових установ зокрема, із подальшим визначенням відповідних шляхів удосконалення.
Проходження практики у відділенні ПАТ КБ «ПриватБанк» в
м. Київ дало змогу ознайомитись з особливостями діяльності банківської установи, поглибити знання, набуті в процесі навчання та застосувати їх на практиці, розвити професійне і економічне мислення, вивчити основи організаційної діяльності в умовах трудового колективу.

Коментар модератора

Дані за 2009-2010 рр., додатки є - звітність банку

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали