Курсова робота «Проектування програмного забезпечення системи збирання даних», 2007 рік

З предмету Комп'ютери · додано 05.03.2013 21:19 · від Наталя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Опис алгоритму функціонування автоматизованої системи збирання даних.7 2. Розробка асемблер - програми збирання, обробки та виведення інформації. 16 3. Текст програми мовою Assembler.19 Висновки.22 Перелік використаних літературних джерел.23

Висновок

Під час виконання курсової роботи розроблено повноцінну систему обробки інформації за допомогою персонального комп’ютера. Дані зчитуються із периферійного пристрою, підключеного до COM-порта, по стандартному протоколу RS-232, інтерпритуються як числа з плаваючою комою формату IEEE-754, обробляються (усереднення і обчислення функції lg(X)) і передаються по LPT-порту. При розробці програми використано тільки набір команд процессора 8086, для роботи із ЧПК розроблено самостійні арифметичні та математичні алгоритми. Дані передаються по протоколу SPI-master із використанням 3-ьох контактів LPT-порта. Програма реалізована на мові ассемблер, яка дозволяє програмувати роботу з периферійними пристроями на низькому рівні а також забезпечує максимальну швидкість математичних розрахунків.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?