Курсова робота «Мінімізація логічних функцій та побудова абстрактного автомата», 2007 рік

З предмету Комп'ютери · додано 05.03.2013 21:12 · від Наталя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ РОЗДІЛ 1. Методи мінімізації функцій та синтез комбінаційних схем 1.1. Мінімізація функції методом Квайна-мак-Класки 1.2. Мінімізація функції методом карти Карно 1.3. Синтез різних комбінаційних схем РОЗДІЛ 2. Тригери та їхні характеристики 2.1. Логічні елементи 2.2. Тригери. Асинхронний RS-тригер 2.3. Тактовий D-тригер 2.4. Лічильний Т-тригер РОЗДІЛ 3. Абстрактна теорія автоматів 3.1. Поняття абстрактної теорії автоматів 3.2. Синтез кінцевих автоматів 3.3. Способи задання автоматів Завдання Постановка задачі Висновок Список використаних джерел

Висновок

Основним завданням даної курсової роботи є:
1) реалізація двох булевих функцій у вигляді комбінаційної схеми на логічних елементах у відповідному базисі.
2) розробка логічної схеми автомата в базисі І – НЕ, реалізовуючи елементи пам'яті на RS- тригерах і затримках.
У першому розділі роботи я здійснюю характеристику методів мінімізації функцій та синтез комбінаційних схем, а точніше я описую мінімізацію функції методом Квайна-мак-Класки і методом карти Карно, а також описую властивості синтезу різних комбінаційних схем. Другий розділ курсової роботи включає в себе такі поняття як тригери та логічні елементи. У цій частині роботи я характеризую властивості цих компонентів та їх призначення. Третій розділ роботи посвячений поняттям абстрактної теорії автоматів, синтезу кінцевих автоматів та способи їх задання.
Постановку даної задачі складається з двох частин, які вміщують в собі хід обрахунків, створення таблиць результатів, утворення скороченої ДНФ (метод Квайна-мак-Класки), побудову карт Карно та комбінаційних схем у різних базисах на основі логічних елементів. У цьому розділі був також показаний приклад мінімізації (спрощення) кінцевого автомата зі скороченням числа станів, і приклад реалізації автомата на логічних елементах й елементах пам'яті. При здійснені цієї роботи я переконалася в тім, що кінцевий автомат є розширенням поняття комбінаційної схеми на випадок, коли для одержання вихідного сигналу в цей момент часу потрібно "пам'ятати" деяку кількість попередніх значень вхідного сигналу, а не тільки його поточне значення. При практичній реалізації автомата я побачила очевидну користь проведених операцій по спрощенню вихідного автомата й приведенню його комбінаційної частини до конкретного базису.

Коментар модератора

42 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?