Реферат «Мотиваційно-психологічний аспект філософського тлумачення самогубства»

З предмету Етика, стилістика · додано 25.02.2013 19:23 · від Ксенія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 2 1. Мотиваційно-психологічний аспект філософського тлумачення самогубства.4 2. Релігійна віра як протисуїцидний чинник. 8 3. Відсутність сенсу життя, оптимістичних надій на майбутнє як психологічний чинник суїцидальності. 10 Висновок. 13 Використана література. 14

Висновок

Власне інтелектуальне самогубство як вибір небуття в ситуації усвідомлення абсурду дуже рідкісне, суїцидент здебільшого переживає його у своїй уяві. Він можливий тоді, коли логіка абсурду накладається на інші сприятливі щодо суїциду умови. Вітальна енергія в людині достатньо потужна, щоб легко подолати екзистенційну нудьгу, навіяну усвідомленням абсурдності людського існування.
Самогубство — не єдина справді серйозна філософська проблема. Такою проблемою є прагнення людини до смислу життя, що відкриває їй перспективу нескінченної гармонії із Всесвітом. Наука не здатна дати людині такий смисл, тому найпотужніший чинник протидії інтелектуальному самогубству — віра.
Психологія самогубства — це насамперед психологія безнадії (страшного звуження свідомості, згасання для неї всього багатства світу, замикання життя в одній темній точці, неможливості вийти з неї). Душу заполонює один стан, помисел, жах. Людина хоче позбутися життя саме тому, що не може звільнитися від себе. І їй здається, що зробити це вона може тільки через самогубство.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?