Курсова робота «Автоматизація транспортно-складської системи на ПЛК», 2011 рік

З предмету Техніка, технології · додано 24.02.2013 21:02 · від Віталій Благодір · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Характеристика об’єкта автоматизації та вимоги до системи автоматичного керування 2. Розробка функціональної схеми 3. Розробка алгоритму керування 4. Розробка шафи керування 5. Програма для програмованого логічного контролера Висновки Перелік посилань

Висновок

В даному курсовому проекті виконано розробку автоматизованої транспортно-складської системи на підставі вимог, сформульованих у завданні на курсовий проект. Обраний модульний програмований логічний контролер з модулями розширення задовольняє вимоги керування. Написана програма керування та моделююча програма, що дозволяє переконатись у правильності розроблених алгоритмів та у відповідності отриманої системи поставленим вимогам.
Отримані результати можуть бути використанні для проектування реальних систем, при необхідності моделювання ресурсами візуалізації CoDeSys, а також в методичних цілях для вивчення побудови достатньо складних задач автоматизації в CoDeSys.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?