Курсова робота «Аналіз показників умов праці», 2011 рік

З предмету Економіка праці · додано 24.02.2013 11:24 · від Дмитро · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Загальна техніко-економічна характеристика ДП « Тернопільський облавтодор » філії « Заліщицька ДЕД ». 5 Розділ 2. Аналіз захворюваності на підприємстві. 8 Розділ 3. Прогнозування захворюваності та травматизму.18 Розділ 4. Складання кошторису витрат на заходи з охорони праці. 24 Висновки.28 Список використаних джерел.30 Номенклатурні заходи з охорони праці. 31

Висновок

Висновки
Проблема створення безпечних і нешкідливих умов праці в Україні існувала завжди. Проте, справжній стан охорони праці та рівень виробничого травматизму на той час замовчувались. З цих причин багато важливих невідкладних наукових і виробничих завдань з питань умов і праці зовсім не вирішувалось.
Тема захворюваності на підприємстві повинно залишатись основним питання для вирішення, як з боку роботодавців, так і самих працівників: звести до мінімуму вплив шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища, запобігти якнайефективніше виробничому травматизму та захворюваності на робочих місцях.
В даній роботі «Аналіз захрюваності на підприємстві», в 1 розділі подана загальна технічно-економічна характеристика Заболотівського комбінату комунальних підприємств - на якому вивчалася захворюваність та виробничий травматизм.
В 2 розділі, проаналізовані дані про захворюваність на підприємстві, на підставі яких складено і опрацьована план заходів із запобігання захворюваності на даному підприємстві.
В розділі 3 прогнозовано вірогідний травматизм і захворюваність на підприємстві на основі багаторічних даних, використала дані для планування заходів зі зменшенням захворюваності та поліплешення умов праці.
В 4 розділі відображена спроба проаналізувати наявні кошториси витрат, виявляти недоліки і правильно розробляти кошторис витрат на заходи поліпшення умов праці. За даних умов, виявлено, що кошториси підприємства складено досить грамотно, хоча фінансування на заходи з охорони праці є досить незначні, що дає можливість на повну виконувати усі потрібні заходи для скорочення усіх можливих виробничих шкідливостей.
Отже, дана робота ґрунтується на теоретичних знання і набутих нових практичних навичках по вивченню та аналізу даних з травматизму та захворюваності на підприємстві, на освоєнні математичних методів планування, прогнозування можливого розвитку показників травматизму, захворюваності, оволодівання методами складання кошторису витрат на заходи з охорони праці.
Тому можна сподіватись, що завдяки контролю нового уряду за наступних декілька років стан охорони праці значно покращиться, а також буде введено ряд додаткових законів стосовно охорони зовнішнього середовища.

Коментар модератора

Робота практична!

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення