Курсова робота «Розроблення вихрострумового дефектоскопа “Дефектомат Ф”», 2010 рік

З предмету Інше · додано 22.02.2013 19:24 · від Олеся · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Маркетингове дослідження товару, ринку, конкурентів 1.1. Дослідження товару 1.2. Дослідження ринку 1.3. Дослідження конкурентів 1.4. Організація збуту та методи просування товару на ринок 2. Визначення технічного рівня, комплексного показника якості та конкурентноспроможності продукції 2.1. Визначення технічного рівня та комплексного показника якості 2.2. Визначення конкурентоспроможності дефектоскопу 3. Розробка схеми складання приладу 4. Розробка технології складання приладу 5. Розрахунок собівартості проектованого приладу 6. Визначення точки беззбитковості Висновок Список використаних джерел

Висновок

В роботі здійснено дослідження товару, ринку і конкурентів, розраховано технічний рівень проектованого приладу, який становить 0,96 а також комплексний показник якості, який рівний 0,94. Таким чином проектований прилад майже не відрізняється від кращого аналога. Розроблено схему складання приладу і обчислено конкурентоспроможність приладу, яка склала величину більшу за одиницю, що свідчить про те, що наш товар є конкурентоспроможним.
Технологія складання включає перелік операцій і переходів, складених на основі складального креслення приладу. При виконанні розробки технології складання було проаналізовано кожну операцію і встановлено час її виконання, загальний час, потрібний на складання становить 255 хв.
Розраховано виробничу собівартість приладу, яка склала 9195,9грн. Імовірна ціна на проектований прилад становить 15490 грн.
Проаналізувавши змінні та постійні витрати було зроблено розрахунок точки беззбитковості. Поділ витрат на постійні, і змінні дає змогу аналізувати залежність витрат і прибутку від обсягу виробництва при виборі варіантів проектних і планових рішень. Критичний обсяг випуску нашої продукції у натуральному вимірі, вище якого виробництво стає рентабельним становить 13 шт.

Коментар модератора

40 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?