Курсова робота «Нетрадиційні послуги банківських установ та їх розвиток в Україні», 2010 рік

З предмету Банківська справа · додано 18.02.2013 23:43 · від nelia · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Суть банківських операцій та послуг, їх класифікація. 2. Види та сутність нетрадиційних банківських послуг. 3. Перспективи розвитку нетрадиційних банківських послуг в Україні. Висновки Список використаної літератури

Висновок

Висновки
Нетрадиційні банківські послуги набули широкого поширення в зарубіжних країнах. В Україні ці послуги тільки починають розвиватись.
Втримати конкурентну боротьбу в сучасних умовах в Україні зможе лише той банк, який буде постійно розширювати діапазон послуг, що надаються клієнтам, знижувати їх собівартість, поліпшувати якість обслуговування клієнтів, пропонуючи різні консультаційні та інші послуги.
Широка диверсифікація операцій дозволяє банкам зберігати клієнтів і залишатися рентабельними навіть при надто несприятливій господарської кон’юнктурі. Але далеко не всі банківські операції повсякденно присутні і використовуються в практиці конкретного банківського закладу (наприклад, факторинг, форфейтинг чи трастові операції).
Не дивлячись на те, що в сучасному світі небанківським фінансовим установам дедалі легше вийти на ринок, та вони стрімко набувають популярності, банківські установи мають ряд переваг по відношенню до конкурентів. Основними з них, це жорстке законодавче регулювання банківської сфери, знання клієнтів,широкий асортимент продуктів та послуг, розгалужена філіальна мережа та великі можливості фінансування.
Завдяки тому, що більша частина вкладів населення сконцентрована саме в комерційних банках, останні мають великі можливості фінансування інноваційних процесів, різноманітних проектів тощо. Крім того, більшість комерційних банків мають дуже розгалужену філіальну мережу, що дозволяє їм вільно акумулювати кошти в будь-якій частині країни (або навіть світу).
Отже, на сучасному етапі розвитку економічних відносин актуальним є вдосконалення комерційними банками не лише традиційних банківських послуг, але й застосування у своїй діяльності послуг, що не притаманні банківським установам. Банкам України необхідно здійснювати ці послуги на високому рівні, щоб мати конкурентні переваги над спеціалізованими фінансово-кредитними установами.

Коментар модератора

30 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?