Реферат «Аналіз оборотних і необоротних активів підприємства «Глобус»», 2011 рік

З предмету Фінансовий менеджмент · додано 18.02.2013 16:40 · від Микола · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Суть та склад необоротних і оборотних активів 2. Методика аналізу і оцінки необоротних і оборотних активів 3. Аналіз та оцінка необоротних і оборотних активів підприємства «Глобус» Висновки Список використаних джерел

Висновок

Стійкість фінансового становища підприємства значною мірою залежить від доцільності і правильності вкладання фінансових ресурсів в активи, які поділяють за різними класифікаційними ознаками.
Необоротні активи – це сукупність майнових цінностей підприємства, які неодноразово беруть участь у процесі господарської діяльності та поступово переносять свою вартість на продукцію.
Оборотні активи – це грошові кошти та їх еквіваленти, що необмежені у використанні, а також інші активи, призначені для реалізації чи споживання протягом операційного циклу чи протягом 12-ти місяців з дати балансу.
Аналіз виробничих основних фондів включає такі етапи:
- оцінка забезпеченості підприємства основними фондами;
- оцінка стану основних фондів;
- оцінка ефективності використання основних фондів.
Структура оборотних активів відображає фінансовий стан підприємства на дату складання звітності і свідчить про рівень комерційної та фінансово-економічної роботи.
Також для оцінки ефективності використання оборотних коштів розраховують рентабельність оборотних активів та інтегральний показник ефективності використання оборотних активів.
На основі проведеного аналізу та оцінки необоротних і оборотних активів підприємства «Глобус» зроблено такі висновки:
1) прослідковується зниження коефіцієнта вартості основних фондів в активах, що свідчить про збільшення частки оборотних активів, які сприятимуть більш повному використанню основних фондів. Тенденція зростання характерна для коефіцієнта придатності основних фондів.
2) на підприємстві спостерігається збільшення оборотних коштів, а також зростає частка власних коштів в обороті, що, безумовно, є позитивним.
3) темпи зростання оборотних засобів випереджають темпи зростання виручки від реалізації продукції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення