Реферат «Аналіз і оцінка кредитоспроможності підприємства», 2010 рік

З предмету Фінансовий менеджмент · додано 18.02.2013 16:35 · від Микола · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Сутність кредитоспроможності та необхідність її оцінювання.4 2. Критерії кредитоспроможності підприємств.6 3. Методика оцінки кредитоспроможності позичальника.9 4. Аналіз і оцінка кредитоспроможності підприємства «Глобус».12 Висновки.15 Список використаної літератури.16 Додатки

Висновок

На основі висвітленого теоретичного матеріалу та проведеного аналізу показників кредитоспроможності можна зробити наступні висновки.
Оцінка кредитоспроможності відіграє важливу роль, як для банківської установи, так і для власне позичальника. Метою здійснення оцінки кредитоспроможності позичальника для банківської установи є уникнення кредитних ризиків від неповернення кредиту. Для позичальника – отримання кредиту на найбільш вигідних умовах.
Розширення самостійності в діяльності господарюючих суб’єктів, поява нових форм власності підвищує ризик неповернення кредиту і потребує ретельного оцінювання кредитоспроможності при вирішенні питання про можливості та умови кредитування.
З метою оцінки кількісних критеріїв кредитоспроможності проводиться аналіз поточного та перспективного фінансового стану підприємства. Головне завдання, яке ставить перед собою фінансовий аналітик, – прогнозування майбутньої платоспроможності підприємства. Для цього аналізуються всі можливі фактори, які можуть вплинути на платоспроможність.
Аналіз фінансового стану за основними показниками здійснюється в динаміці на основі балансу і звіту про фінансові результати. Крім того, банк може вимагати від підприємства й інші документи, наприклад, дані оперативного обліку.
На основі проведеного аналізу і відповідно до Положення НБУ «Про порядок формування та використання резерву для відшкодування можливих втрат за кредитними операціями», можна сверджувати, що позичальник – підприємство «Глобус» належить до класу «В». Це означає, що фінансова діяльність задовільна і потребує більш детального контролю. Надходження коштів і платоспроможність позичальника свідчать про ймовірність несвоєчасного погашення кредитної заборгованості в повній сумі та в строки, передбачені договором, якщо недоліки не будуть усунені.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали