Курсова робота «Управління конкурентоспроможністю підприємства», 2010 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 15.02.2013 15:10 · від Sashaswap · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Конкурентоспроможність продукції: сутність, чинники впливу.5 конкурентоспроможності продукції 2. Система та процес управління конкурентоспроможністю продукції підприємства.16 3. Специфічні особливості управління конкурентоспроможністю продукції на підприємствах різного типу.24 4. Методи аналізу та методика оцінки рівня конкурентоспроможності продукції підприємств.31 5. Напрямки вдосконалення системи та процесу управління конкурентоспроможності продукції на сучасних вітчизняних підприємствах. 41 Висновоки.51 Список використаних джерел.53

Висновок

Управління конкурентоспроможністю товару – це процес управління суб'єктами своїми конкурентними перевагами для утримання перемоги або досягнення інших цілей у боротьбі з конкурентами за задоволення об'єктивних або суб'єктивних потреб у рамках законодавства або в природних умовах. Конкуренція є рушійною силою розвитку суб'єктів і об'єктів керування, суспільства в цілому. Конкурентоспроможність товару – це комплекс споживчих та вартісних характеристик, які визначають його успіх на ринку, тобто спроможність саме даного товару бути обміненим на гроші в умовах широкої пропозиції до інших конкуруючих товаровиробників.
Важливе місце в системі управління конкурентоспроможністю належить маркетинговим дослідженням. Під маркетинговим дослідженням варто розуміти цілеспрямоване рішення маркетингової проблеми (комплексу проблем), що стоїть перед фірмою, процес постановки задач, одержання маркетингової інформації, планування й організації її збору, аналізу і представлення звіту про результати.
В умовах тривалих кризових явищ в економіці України великого значення набувають не тільки заходи щодо їхнього подолання, а й створення сприятливого середовища для суб’єктів внутрішнього ринку країни у майбутньому. Оскільки через негаразди сьогодення переваги національних суб’єктів у перспективі в практичному розумінні не враховуються, необхідним видається створення умов для динамізму та поступового зростання продуктивності національного господарства.
Підвищення добробуту нації на основі високого рівня конкурентоспроможності є не тільки основною метою уряду, а й загальнонаціональним завданням, до вирішення якого мають бути залучені всі верстви українського суспільства. Параметри та умови є основними складовими категоріями конкурентоспроможності. Параметри конкурентоспроможності розкривають її зміст та характеризують той або інший бік конкурентоспроможності, як об`єкта: персоналу, підприємства, продукції. Вони надають можливість оцінити ступінь відповідності об`єкту певним вимогам споживача.
На сьогоднішній день процес просування та реалізації даної групи товарів є стратегічно не виваженими, оскільки товари виготовляються на замовлення, але про них ніхто нічого не чув, і побачити їх зразки також неможливо. Керівництво та плановий відділ абсолютно не переймаються цією проблемою і від цього втрачають багатьох потенційних клієнтів. В зв’язку із цим ми вважаємо за необхідне запропонувати впровадження одного з найефективніших і найдешевших способів просування продукції та інструменту роботи із споживачами. Це – розміщення інформації про підприємство та його короваї на сайті «www.weddingclub.org» та у однойменному журналі.
Підвищення попиту на продукцію є свідченням зростання її конкурентоспроможності, що забезпечило зростання виручки від реалізації продукції та прибутку підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Види та форми конкурентної боротьби — Шлійко А.В.
  • Групи конкурентних стратегій — Шлійко А.В.
  • Механізми підвищення конкурентоспроможності АПК — Шлійко А.В.
  • Оцінка конкурентоспроможності аграрного сектору — Шлійко А.В.
  • Сутність конкуренції — Шлійко А.В.
  • Фактори впливу на конкурентну стратегію — Шлійко А.В.
  • Формування конкурентного статусу підприємницьких структур, оцінювання його рівня — Шлійко А.В.