Реферат «Порівняльний аналіз відносин Європейського Союзу з країнами Центральної Америки», 2012 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 22.12.2012 22:45 · від Ar-man · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Характеристика регіону та огляд інтеграційних процесів 3 Загальний огляд розвитку відносин ЄС та Центральної Америки 4 Характеристика співробітництва ЄС з країнами регіону 6 Беліз 6 Гватемала 7 Гондурас 9 Коста-Ріка 10 Нікарагуа 11 Панама 12 Висновок 13 Список використаних джерел 14

Висновок

Проаналізувавши співробітництво ЄС з країнами Центральної Америки можна свідчити про дві основні групи проблем, вирішення яких передбачається діючими стратегічними документами: зменшення рівня бідності в державах регіону та підтримка ініціатив з регіональної інтеграції. Обсяги фінансової допомоги на вирішення зазначених проблем варіюються в залежності від економічного стану країн (відносно невелике фінансування для країн із середнім рівнем розвитку економіки – Коста-Ріки і Панами, і значні обсяги для країн із крайнім зубожінням населення). Що стосується вирішення таких без пекових проблем, як тероризм, транзит зброї, виробництво та розповсюдження наркотиків, незаконна міграція населення, то всі ці питання не мають статус першочергових в стратегіях ЄС щодо країн регіону.
Варто зазначити, що всі стратегічні документи щодо співпраці ЄС із країнами Центральної Америки мають термін до 2013 року (як в принципі і абсолютна більшість стратегій ЄС щодо країн інших регіонів). Це означає коригування пріоритетів ЄС щодо надання допомоги країнам. Зважаючи на відомі економічні проблеми в самому Європейському союзі, можна передбачити скорочення фінансування програм для центральноамериканського регіону та зниження темпів співробітництва. 

Коментар модератора

текст унікальний

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали