Курсова робота «Рентабельність підприємства», 2012 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 20.12.2012 16:58 · від GenRich · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.5 1. Теоретико - методичні засади рентабельності підприємства.7 1.1. Значення аналізу показників рентабельності діяльності підприємства.7 1.2. Економічний зміст рентабельності. 9 1.3. Визначення основних показників рентабельності.11 2. Фінансово-господарська характеристика підприємства ТОВ «Узвіз».17 2.1. Загальна характеристика підприємства ТОВ «Узвіз».17 2.2. Фінансова характеристика підприємства ТОВ «Узвіз».19 3. Оцінка та аналіз рентабельності на підприємства ТОВ «Узвіз».24 Висновки та пропозиції.32 Списки використаних джерел.34 Додатки

Висновок

Аналізуючи матеріал, наведений в курсовій роботі по темі “Сутність і методи обчислення показників рентабельності підприємства та шляхи її підвищення” на прикладі товариства з обмеженою відповідальністю “Узвіз ” слід зазначити, що дана тема дослідження стає особливо актуальною в наш час. Адже, успішна діяльність підприємства в умовах ринку значною мірою залежить від того наскільки ефективно воно планує надходження грошових коштів, розміщає власні і позичені кошти таким чином, щоб забезпечити нормальне функціонування підприємства, одержати максимальний прибуток, підвищити рентабельність та своєчасно запобігти банкрутству.
Під час написання роботи було розглянуто основні теоретичні положення по темі, проведено ознайомлення з формами фінансової звітності, визначено та проаналізовано основні фінансово-економічні показники показників діяльності підприємства, зокрема рентабельності.
Як показав аналіз фінансових результатів ТОВ «Узвіз», дане підприємство успішно працює на ринку, воно є конкурентним, а також в 2011 році воно поліпшило свої фінансові результати.
Балансовий прибуток в звітному році збільшився на 358100 грн. в порівнянні з попереднім роком, цей приріст склав 24,09%.
Основний дохід підприємство одержує від діяльності громадського харчування. Тільки після продажу продукції, чистий прибуток приймає форму прибутку. Значить, чим більше підприємство реалізує рентабельної продукції, тим більше отримає прибутків, тим вище його рентабельність.
Найбільш докладніше, ніж прибуток, який характеризує діяльність в абсолютному виразі, остаточні результати господарювання характеризують показники рентабельності, що являють собою відносні показники і дають змогу отримати більш реальну оцінку.
Рентабельність продажів, що показує частку прибутку в сумі виручки від реалізації в 2011 році склала 12,5%, що на 1,9% більше даного показника за попередній рік.
Рентабельність всього капіталу зросла на 11,6% і склала в 2011 році 96,2%.
Отже, показники рентабельності свідчать про помірний розвиток підприємства і покращення його діяльності за 2011 рік.
Незважаючи на відмінну динаміку показників рентабельності на підприємстві ТОВ «Узвіз», існує цілий ряд проблем, які на мою думку мають досить немалий вплив на фінансово-господарську діяльність підприємства.
На підприємстві не достатньо сформована злагоджена маркетингова політика, власникам слід виділяти більше коштів у цю сферу, адже якісна реклама – запорука успіху підприємства.
Також, треба зазначити, що важливим елементом життєдіяльності ресторану є підвищення якості обслуговування його гостей. Для досягнення цієї мети власникам слід влаштовувати спеціалізовані тренінги для персоналу, що в свою чергу вплине на загальний потік клієнтів та підвищення економічних показників підприємства загалом.
Звичайно не треба виключати перспективу розширення підприємства, адже наразі той напрям розвитку, який задало керівництво відповідає усім вимогам сучасності та розвитку ресторанного бізнесу, що дає учасникам стабільний прибуток, який можна вкласти в розширення та розвиток. На мою думку найкращий варіант для ТОВ «Узвіз» міг би бути, новий ресторан, що дозволив би з часом розробити мережу ресторанів, або ж сучасний готель середнього класу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення