Курсова робота «Товарознавча експертиза зубних паст,що реалізуються в м. Харків»

З предмету Товарознавство · додано 18.12.2012 14:19 · від Динарик · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Зміст стор. Перелік умовних скорочень.2 Вступ.4 Розділ і. Аналітичний огляд літератури.6 1.1. Аналіз українського ринку зубних паст.6 1.2. Основна сировина зубних паст та її характеристика.9 1.3. Асортимент, класифікація та призначення зубних паст.15 1.4. Технологія виробництва зубних паст.23 1.5. Вимоги до маркування, пакування, зберігання та транспортування зубних паст.25 1.6. Висновки до розділу.26 Мета та задачі дослідження.27 Розділ іі. Експериментальна частина.28 2.1. Об’єкти і предмет дослідження,організація постановки експерименту.28 2.2. Методи випробувань.29 2.3. Товарознавча характеристика пакування та маркування зубних паст.31 2.4. Товарознавча характеристика органолептичних показників якості зубних паст.37 2.5. Товарознавча характеристика фізико-хімічних показників якості зубних паст.38 2.5.1. Визначення водневого показника рН.38 2.5.2. Визначення масової частки гліцерину.38 2.5.3. Визначення вуглекислого кальція і вуглекислого магнія.39 2.6. Аналіз основних споживчих властивостей паст зубних.40 Висновки до розділу.41 Висновки та пропозиції.43 Список використаних джерел. 45

Висновок

Зубна паста є найбільш популярним товаром з усього розмаїття продукції для догляду за порожниною рота - її продажу складають понад 60% загального світового обсягу таких коштів (у СНД і того більше).
Проблема українського ринку полягає в тому, що попит на продукцію під всесвітньо відомими торговими марками вже існує, але культура споживання перебуває в зародковій стадії. Хоча вже більше 65% всіх придбань зубної пасти робляться в аптеках і супермаркетах, вагома частка ринку залишається в тіні і належить базарах, вуличним торговцям і неспеціалізованим ятках.
Зубна паста являє собою тонку, стабільну та однорідну суспензію порошкоподібних частинок у суцільній, безперервній рідкій фазі. Дисперсною фазою є абразивні речовини, структуроутворювачі та інші наповнювачі, нерозчинні в дисперсійному середовищі. Дисперсним середовищем є гель, який містить біоактивні добавки, поверхнево-активні речовини, ароматизатори та інші компоненти.
Сучасна зубна паста — це складна система, сформована з абразивних, зволожувальних, зв’язувальних, піноутворювальних, поверхнево-активних компонентів, консервантів, смакових наповнювачів, ароматичних компонентів, води та лікувально-профілактичних елементів. Зубну пасту готують в спеціальному реакторі, обладнаному лопатевої, рамної і турбінної мішалки, вакуум-насосом і люком для відбору проб і стеження за процесом.
Дослідивши дані зразки: за органолептичними показниками можно відмітити, що в BLEND-A-MED 3-EFFECT консистенція тягуча,а SANINO ORIGINAL, COLGATE TRIPLE ACTION, AGUAFRESH 3+, LAKALUT відповідають вимогам ГОСТу 7389-99; водневий показник не перевищує норми (норма згідно з ГОСТом 29188.2-91 дорівнює 5.5-10.5); масова частка гліцерину в досліджених зубних паст не перевищує норми (норма масової частки гліцерину згідно з ГОСТ 7983-82 складає 10-33%; масова частка вуглекислого кальція і вуглекислого магнія в досліджуваних зразках, не перевищують норми (норма за ГОСТом 7983-82 знаходится в межах 25-43).
Первинною функцією зубної пасти є видалення пристали речовини з твердої поверхні з мінімальним травмуванням цієї поверхні. Це звичайна чищення в домашніх умовах, яку здійснюють за допомогою абразивного порошку, до якого додають поверхнево-абразивний агент. Функція ПАР полягає в тому, щоб полегшити видалення прилипла плівки і суспендированием віддаленого забруднення.
Вимоги до зручності упаковки і використання визначають те, що цей базовий продукт - порошок потрібно перетворити в пасту. Для цього додають рідини, які володіють змочувальний дією і запобігають висиханню пасти. Щоб підтримати суспензію твердих речовин в стабільному і досить в'язкому стані, необхідно збільшити в'язкість рідкої фази введенням гелеутворювачі. Потім потрібно додати отдушку, консерванти, барвники, підсолоджуючі речовини і активні компоненти, і всі ці інгредієнти повинні бути нетоксичними і не мати дратівної дії за умов застосування пасти.
У цілому продукт повинен зберігати свою консистенцію в інтервалі температур від 0 до 37 ° С. Паста повинна бути придатною для зберігання, не змінювати при цьому своїх фізичних і хімічних властивостей в тому ж інтервалі температур.
Пропоную приділити більшу увагу зовнішньому дизайну упаковки. Прослідкувати за рецептурою виробництва зубних паст і покращити їх, а також усунути виявлені дефекти. Удосконалити органолептику зубних паст за рахунок введення нових компонентів в її склад.
Пропоную звернути більшу увагу на дизайн упаковки зубних паст, з метою удосконалити її. Прослідкувати реалізаторам за українським ринком зубних паст, щоб зменшити обсяг фальсифікованої продукції, а також прослідкувати виробникам за технологією виробництва зубних паст.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?