Курсова робота «Аналiз фiзичного розвитку танцiвникiв рiзної квалiфiкацiї в спортивно-бальних танцях», 2007 рік

З предмету Фізичне виховання · додано 10.12.2012 18:57 · від евгений · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Лiтературний огляд 1.1. Особливості фізичного розвитку дітей, що займаються спотивними танцями.6 1.2. Методи фiзичного розвитку дiтей. Механiзм впливу танцювальних вправ на розвиток дiтей.17 Розділ 2. Методика та организация дослідження 2.1. Методика проведення занять по спортивним бальним танцям.21 Висновок.25 Список лiтература.26

Висновок

Для успішного оволодіння танцювальними рухами молодшими школярами важливо їх гармонійний фізичний розвиток. Заняття танцем сприяють більш гармонійному фізичному розвитку. Однак, часто діти потребують корекції рухових якостей. У даній роботі нами розглядається фізичний розвиток дітей засобами спортивного танцю.
Теоретичний аналіз літературних джерел показав, що в основі розвивального впливу фізичних вправ лежать фізіологічні механізми тренирующего і оздоровляющего ефекту рухів.
Проведене дослідження дозволяє нам зробити наступні висновки:
1) Інтенсивні навантаження на заняттях хореографії з одного боку сприяють гармонізації фізичного розвитку, але з іншого - можуть стати причиною порушення постави.
2) У такій ситуації важлива роль спортивного танцю як основного чинника розвитку фізичних якостей у дітей.
Таким чином, нами доведено ефективність спортивного танцю як у гармонізації фізичного розвитку, так і у формуванні фізичних якостей, необхідних для успішного оволодіння дітьми, які займаються в системі додаткової освіти хореографією, складними танцювальними рухами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?