Курсова робота «Фінансовий аналіз підприємства», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 05.05.2007 14:06 · від magia · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Інтегральні показники фінансового стану для оцінки рівня банкрутства 2. Факторний аналіз валового прибутку підприємства та оцінка рівня банкрутства 2.1. Факторний аналіз валового прибутку підприємства 2.2. Визначення фінансової безпеки підприємства 3. Показники фінансового стану підприємства 3.1. Стан активів підприємства 3.2. Платоспроможність підприємства 3.3. Фінансова стійкість підприємства 3.4. Ділова активність підприємства 3.5. Ефективність господарської діяльності підприємства 3.6. Ринкова активність Висновок Додатки

Висновок

Підсумовуючи все вище наведене, можна зробити наступні висновки:

Фінансовий аналіз – це органічний невід’ємний елемент фінансового менеджменту та аудиту. За допомогою фінансового аналізу та його показників можна здійснити об’єктивну та точну оцінку фінансового стану підприємства, його прибутків і збитків, змін у структурі активів і пасивів у розрахунках з дебіторами і кредиторами.

Для вивчення фінансового стану підприємства часто застосовуються інтегральні показники фінансового стану для оцінки рівня банкрутства.

Наведений в теоретичній частині перелік показників та статистичних моделей інтегрального показника для потреб оцінки банкрутства підприємства не є вичерпним, але в цілому відображає наявний досвід розв’язання цієї проблеми.

В практичній частині було проведено факторний аналіз валового прибутку підприємства та оцінку рівня беззбитковості.

На основі фінансової звітності підприємства було проведено оцінку фінансового стану підприємства: стану активів, платоспроможності підприємства, фінансової стійкості, ділової та ринкової активності, ефективність господарської діяльності підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення