Курсова робота «Страхування авіаційних ризиків», 2010 рік

З предмету Страхування · додано 06.12.2012 19:44 · від Dana06 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Сутність та необхідність авіаційного страхування.4 1.1. Особливості, умови та законодавча база у наданні страхових послуг в авіаційній сфері.4 1.2. Обов’язкові види страхування в авіації.10 1.3. Добровільні види авіаційного страхування.16 2. Стан розвитку авіаційного страхування в Україні.24 2.1. Характеристика сучасного стану авіастрахування в Україні.24 2.2. Проблеми розвитку авіаційного страхування в Україні та можливі шляхи їх вирішення.31 3. Зарубіжний досвід та перспективи розвитку авіаційного страхування в Україні.35 3.1. Стан міжнародного ринку страхування авіаційних ризиків.35 3.2. Перспективи розвитку авіаційного страхування в Україні.41 Висновки.45 Список використаних джерел.48 Додатки

Висновок

Дана робота дала змогу визначити такі ключеві поняття, як авіаційне страхування та космічне страхування, обов’язкові та добровільні види авіаційного та космічного страхування, особливості проведення авіаційного страхування, а саме: наявність професійно підготовлених фахівців-експертів, наявність широкої системи перестрахування, наявність фахівців із міжнародного права або договорів з міжнародними юридичними компаніями, наявність актуарних розрахунків з акумуляції ризиків; особливості, які притаманні авіаційному страхуванню:комплектність (майнове, особисте, відповідальності); великі розміри страхових сум, визначених у валюті різних країн; дія полісів за межами України; значна акумуляція ризиків; необхідність перестрахування ризиків на міжнародному страховому ринку.
Правове забезпечення авіаційного та космічного страхування дуже різноманітне. Воно містить норми міжнародних угод та конвенцій, до яких приєдналась наша держава; нормативні акти міжнародних організацій цивільної авіації, членом яких є Україна (ІКАО, ІАТА); норми внутрішніх законодавчих актів, що регулюють діяльність як цивільної авіації, так і страхування. Тому окреме питання було присвячене основним конвенціям, що регулюють питання відповідальності повітряного перевізника щодо міжнародного перевезення пасажирів, багажу та вантажу і зрештою встановлюють вимоги до лімітів покриття в авіаційному страхуванні.Проблема безпеки на повітряному транспорті завжди вважалась ключовою для авіагалузі будь-якої країни світу. Події останніх років свідчать про те, що існуюча система забезпечення безпеки польотів, на жаль, дає збої та потребує подальшого вдосконалення, хоча в цьому питанні інтереси авіаційної влади та страховиків збігаються.
Авіаційний ринок України не стоїть на місці. Повітряні судна щоденно піднімаються у повітря, і, відповідно до українського законодавства та міжнародних угод України, на борту кожного мають бути поліси (сертифікати) обов’язкового авіаційного страхування. До того ж, авіаційна діяльність – сфера, де надійний страховий захист відіграє одну з найважливіших ролей.
Авіаційна транспортна система України постійно розвивається: авіакомпанії беруть в оренду великі сучасні повітряні судна, в основному, іноземного виробництва, з великою балансовою вартістю; проводиться технічна реконструкція аеропортів, обладнання їх сучасними засобами обслуговування пасажирів, тому питання авіаційного та космічного страхування є дуже актуальним, тому необхідним було дослідження місця страхових послуг з авіаційного та космічного страхування на страховому ринку України. Оскільки страхування авіаційних ризиків — це оперування значними за розмірами страховими сумами, то насамперед страховик має узгодити з перестраховиками як правила (умови) страхування, так і тарифи. Розглядаючи механізм перестрахування ризиків українських авіакомпаній, слід виділити типовий шлях розміщення відповідальності за прийнятий ризик. Частина ризику залишається на утриманні української страхової компанії, інша частина, при наявності у вітчизняного страховика облігаторного договору перестрахування безпосередньо з західним перестраховим брокером, розміщується на світовому ринку перестрахування у перестраховиків, рівень надійності яких не нижче А.
В сучасному світі авіаційна галузь є однією з найбільш високотехнологічних, і, водночас, найбільш ризикогенних, бо збитки внаслідок катастроф в ній можуть досягати величезних сум. Для запобігання таких обставин застосовується процес ризик-менеджменту, що передбачає систематичне застосування управлінських методів з метою аналізу, оцінки і контролю ризику.
Як вже було зазначено, страховий ринок України у сфері авіаційного та космічного страхування, як і будь-який інший ринок, має свої особливості функціонування, поряд з якими є певні проблеми, тому третій розділ курсової роботи присвячений проблемем авіаційного страхування, а також на основі закордонного досвіду запропоновано певні шляхи його покращення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?