Реферат «Критична оцінка теорії і практики державного фінансово-господарського контролю в історичному аспекті», 2007 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 29.11.2012 17:16 · від anp · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність та необхідність фінансово-господарського контролю. 2.Історичний розвиток фінансово-господарського контролю. 3. Фінансово-господарський контроль в Україні. Висновки Список використаної літератури

Висновок

Отже, на основі всієї викладеної вище інформації ми можемо зробити закономірний висновок про те, що державний фінансово-господарський контроль пройшов надзвичайно довгий і складний шлях свого розвитку і на даному етапі є однією із найважливіших функцій державного управління, значення якого дедалі зростає. Тільки належне використання контролю в управлінні державними фінансовими ресурсами дасть можливість створити необхідні передумови для здійснення в державі ефективної економічної політики. Тому розбудова цілісної системи фінансово-господарського контролю є важливим кроком у забезпеченні функціонування системи державної влади й викликає особливе зацікавлення як у теоретичному, так і в практичному плані. Проте слід зауважити, що в науковому плані питання державного фінансово-господарського контролю вивчене і розроблене недостатньо. Це пояснюється тим, що протягом минулих років його роль як елемента єдиної системи державного управління принижувалася, і лише кризовий стан економіки держави та державних фінансів змусив привернути увагу до практики здійснення державного фінансово-господарського контролю. Специфічне ставлення до державного фінансово-господарського контролю, його недооцінка зумовлені також тим, що він здійснюється у площині переплітання державних, регіональних, корпоративних та індивідуальних інтересів.

Я вважаю, що сьогодні, коли вся бюджетна система України знаходиться в стадії становлення, питання реформування системи фінансово-господарського контролю з метою збільшення ефективності її функціонування та приведення у повну відповідність до сучасних економічних реалій є одним із найбільш важливих завдань нашої молодої держави.

Коментар модератора

17 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?