Дипломна робота «Аналіз фінансової стійкості», 2006 рік

З предмету Фінанси · додано 04.05.2007 13:01 · від Лека · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні основи проведення аналізу оцінки фінансової стійкості підприємства 1.1. Інформаційна база аналізу фінансової стійкості. 1.2. Теоретичні аспекти аналізу стійкості підприємства. 1.3. Оцінка ймовірності банкрутства підприємств. Розділ 2. Аналіз фінансової стійкості ВАТ “ РЕГОМ “ 2.1. Техніко-економічна характеристика підприємства. 2.2. Оцінка складу майна та джерел його утворення. 2.3. Аналіз показників ліквідності як складова фінансової стійкості підприємства. 2.4. Оцінка показників фінансової стійкості підприємства. 2.5. Оцінка ймовірності банкрутства підприємства ВАТ “РЕГОМ”. Розділ 3. Напрямки підвищення фінансової стійкості ВАТ “ РЕГОМ “. 3.1. Напрямки підвищення фінансової стійкості підприємства 3.2. Оцінка впливу заходів по підвищенню фінансової стійкості підприємства на рівень ефективності його діяльності. Висновки Список використаних джерел Додатки :

Висновок

На підставі проведеної оцінки стану фінансової стійкості ВАТ “РЕГОМ” можна зробити наступний висновок :

- найбільш несприятливим періодом був 2003 рік – чистий прибуток дорівнює -930,9 тис.грн., а найприбутковішим виявлено 2004 рік – чистий прибуток дорівнює 2004,8 тис.грн.;

- в ході аналізу структури майна підприємства і джерел його утворення встановили, що на ВАТ « РЕГОМ » існує недостача власних коштів, що збільшує залежність підприємства від кредиторів;

- при аналізі коефіцієнтів ліквідності побачили, що всі коефіцієнти нижчі нормативних величин, отже підприємство не здатне розрахуватися за своїми поточними зобов’язаннями перед усіма кредиторами наявними ліквідними оборотними активами, платоспроможність дуже низька;

- дані аналізу фінансової стійкості підприємства дали змогу остаточно переконатися в тому, що підприємство знаходиться у кризовому становищі.

загалом ВАТ «РЕГОМ» можна охарактеризувати як не ліквідне, має низьку платоспроможність і в цілому стан підприємства фінансово нестійкий. Розрахунок коефіцієнта Альтмана виявив високу ймовірність банкрутства підприємства.

Але, якщо впровадити в дію рекомендації, які представлені мною у підрозділі 3.2 «Оцінка впливу заходів по підвищенню фінансової стійкості підприємства на рівень ефективності його діяльності» то ВАТ «РЕГОМ» досягне нормальної фінансової стійкості до кінця 2007 року. Це зумовлено тим, що джерела власних коштів сплямувались більш-менш рівномірно: у необоротні активи на кінець 2007 року 38,25 %, а 61,75% джерел власних коштів йшло на поповнення власних коштів підприємства. Таким чином, за рахунок джерел власних і позикових коштів ми покриємо 100 % (64055,7 / 32858,7 х 100 = 194,4 %) вартості запасів і витрат, а 94,4 % підуть на поповнення джерел власних коштів, погашення своїх заборгованостей та інші заходи на поліпшення роботи підприємства.

Наукові дослідження аналізу фінансової стійкості ВАТ «РЕГОМ» за чотири роки за допомогою існуючих методів обчислення коефіцієнтів та надання шляхів вдосконалення її, допомогли більш поглибити знання у цієй сфері.

Таким чином, при написанні дипломної роботи ми з’ясували, що аналіз фінансової стійкості дає можливість оцінити готовність (або навпаки) підприємства до погашення своїх боргів, його фінансову незалежність (або залежність), тенденції зміни рівня цієї незалежності (або залежності), відповідність стану активів і пасивів підприємства основним завданням його фінансово-господарської діяльності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення