Реферат «Занепад феодального господарства в умовах пізнього Середньовіччя на українських землях», 2010 рік

З предмету Економіка · додано 28.11.2012 20:31 · від Оля · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1.Економічний розвиток ранньофеодальної держави - Київської Русі.4 2.Економічні відносини на українських землях в період феодальної роздробленості.7 2.1. Поширення феодального землеволодіння та його наслідки (XIV-XV ст.).7 2.2. Розвиток ремесла, міст, внутрішньої та зовнішньої торгівлі.9 3.Розвиток економіки України в період пізнього феодалізму.13 3.1. Стан сільського господарства. Аграрні відносини.13 3.2. Дальше відокремлення ремесла від сільського господарства та зростання міст. Виникнення мануфактури.15 3.3. Розвиток торгівлі.18 Висновки.20 Список використаної літератури.21

Висновок

Отже, XVI - XVIII ст. - це період розкладу феодального і генези індустріального суспільства. Для господарства передових західноєвропейських країн визначальним було панування мануфактурного виробництва і формування ринку найманої праці, становлення фермерського господарства та світового ринку. І хоч український народ вступив у добу без своєї держави, в Україні відбулися помітні зрушення в сільському господарстві та аграрних відносинах, у промисловому виробництві, торгівлі. Всі ці зміни були позначені реаліями, що випливали з факту входження Лівобережної України і Запоріжжя, а згодом і Півдня України з Кримом до складу Російської держави. Одним з найголовніших наслідків соціально-економічних процесів указаного періоду було формування економічної спільності всього українського народу, чому не в змозі були перешкодити ані державні кордони між Правобережною та Лівобережною Україною, ані відмінності у державно-політичному устрої цих регіонів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?