Дипломна робота «Лексикографія та її педагогічне застосування», 2011 рік

З предмету Іноземні мови · додано 26.11.2012 18:41 · від Оля · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Contents Introduction.3 Chapter 1. The main aspects of lexicography.5 1.1. The notion of lexicography.5 1.2. Historical development of lexicography.6 1.3. Types of dictionaries.11 Chapter 2. The use of dictionary.30 2.1. Pedagogic applications of dictionaries.30 2.2. Examples of activities.37 Conclusion.47 Summary.50 List of references.51

Висновок

Дипломна робота “Lexicography and its Pedagogic Applications” складається із вступу, в якому обгрунтовується актуальність обраної теми, розкриваються її мета, об’єкт та предмет; двох розділів, висновків та резюме.
Одним з перших питань лексикографії є, звичайно, питання про різні типи словників. Воно має безпосереднє практичне значення і в основі його лежить ряд теоретичних протиставлень, які і були розкриті.
Другий розділ присвячено практичному застосуванню різних типів словників на уроках та зразки вправ. Використання словника у процесі навчання уможливлює збільшення об’єму засвоюваної інформації і підвищення продуктивності праці студентів і викладачів, позитивно впливаючи на якість знань.
У дипломній роботі розкривається питання дидактичного аспекту словника, який є засобом мовного формування людей. Проаналізований матеріал вказує на необхідність створення таких дидактичних умов, які б забезпечили набуття студентами вмінь і навичок ефективно використовувати словники для успішного оволодіння іноземною мовою.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?