Курсова робота «Сучасні технології страв із морепродуктів», 2011 рік

З предмету Техніка, технології · додано 23.11.2012 01:50 · від Bogdana · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1.Кулінарна характеристика морепродуктів 1.1. Головоногі молюски 1.2. Кальмар 1.3. Восьминіг 1.4. Креветки 1.5. Мідії 1.6. Вустриці 1.7. Морський гребінець 1.8. Лангусти та омари 1.10. Трепанги 1.11. Краби 1.12. Рапани Розділ 2. Механічна і кулінарна обробка морепродуктів Розділ 3. Асортимент страв із морепродуктів Розділ 4. Технологічні карти і технологічні схеми. Розділ 5. Терміни зберігання морепродуктів і страв із них Розділ 6. Сучасні способи оформлення та подачі страв із морепродуктів Висновки Список літератури

Висновок

У результаті проведеної роботи зроблені наступні висновки.
Вишукані страви з морепродуктів гурманами цінувалися у всі часи.
Більша частина молюсків і ракоподібних консервується або заморожується, деякі продаються живими.
Морепродукти широко використовуються не тільки в повсякденному раціоні у складі салатів, супів та інших страв, але і в лікувальному дієтичному харчуванні. У м'ясі безхребетних високий вміст незамінних амінокислот, присутні більше 38 мікроелементів: мідь, кобальт, цинк, марганець, нікель, титан, хром, миш'як, йод та інші, а також вітаміни, в тому числі групи В. За поживною цінностю ці високобілкові продукти значно вищі за м'ясо наземних тварин і річкових риб.
Морепродукти - це здорова, або, як кажуть нині, екологічно чиста їжа. По-перше, ці істоти вільні і волелюбні. Їх ніхто не вирощує в садках і не годує комбікормом. Вони живуть на волі і вбирають в себе звичайне місце існування - глибоке чисте море.
По-друге, морепродукти, як і риба, не бувають другої свіжості. Якщо м'ясо можна заморожувати і розморожувати декілька разів, то з морепродуктами такий фокус не пройде - при повторному заморожуванні вони втрачають пластичність і при приготуванні перетворюються на кашу. У кращі вітчизняні ресторани морепродукти прибувають живцем у воді за комфортної для них температури 2-3 градуси (за правилами заморожувати дозволяється тільки креветок).
По-третє, морепродукти - джерело білка. А нашим мозку, судинам і щитовидній залозі вони взагалі найкращі друзі, оскільки практично всі ми з дитинства страждаємо від дефіциту йоду.
По-четверте, в порівнянні з м'ясом морепродукти краще засвоюються, мають більш цінні дієтичні та поживні властивості. Японці, доки не увійшли до світової спільноти, яка принесла їм біфштекс і гамбургери, їли в основному морепродукти.
Зіставивши вищенаведені факти, можна зробити висновок, що вивчення і використання сучасних технологій страв із морепродуктів дозволить покращити не лише загальний фізичний стан організму, а й стане одним - за прогнозами фахівців - із найпопулярніших розділів у меню, що зможе принести надзвичайні прибутки. Отже, слід поглиблено вивчати особливості морепродуктів - це наше майбутнє джерело доходів

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?