Реферат «Організація процедури оцінки аудитором безперервності діяльності підприємства», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 19.11.2012 10:25 · від Еліна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Економіко-правові засади поняття безперервності діяльності підприємства. 3 Етапи оцінки дотримання принципів безперервності. 5 Еспрес-Діагностика та Фундаментальна діагностика 7 Процедури, які використовує аудитор для оцінки принципу безперервності діяльності. 9 Критична оцінка проведення в Україні аудиту безперервності діяльності підприємства. 10 Висновки. 11 Список використаної літератури 12

Висновок

Отже, судячи з вищевикладеного матеріалу, методика оцінки аудитором принципу безперервності є недосконалою. Успіх у вирішенні цієї проблеми, на мою думку, залежить не тільки від законодавства, але і від використання аудиторами України сучасних методів оцінки. Це стосується і комп’ютеризації аудиторського процесу і використання зарубіжного досвіду. Адже, скільки проблем можна було б уникнути та скільки часу заощадити за стовідсоткового використання аудитором Excel та інших комп’ютерних програм.
Іншим аспектом є управлінський персонал підприємства, що інколи намагається приховати певну інформацію від аудитора.
Процес оцінки безперервності діяльності підприємства в сучасних умовах в Україні набуває все більшого і більшого значення. А пов’язано це перш за все з жорсткими умовами бізнесу сьогодення.
Проте, як було проаналізовано в роботі, якщо аудитор буде дотримуватися певних процедур при оцінці безперервності діяльності підприємства, процес значно полегшиться а помилки при здійсненні такої оцінки зменшаться.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?