Звіт з практики «Проходження переддипломної практики (організаційна частина) у мотелі «РІА»», 2011 рік

З предмету Туризм · додано 15.11.2012 16:24 · від Лисенко Марина · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Загальна характеристика мотелю «РІА». 1.1. Характеристика номерного фонду, основних і додаткових послуг. 1.2. Організація роботи основних служб мотелю. 2. Управління готельно-ресторанним комплексом. 2.1. Структура управління готельно-ресторанним комплексом. 2.2. Аналіз посадових обов’язків керівників підприємства та спеціалістів. 2.3. Характеристика процесу розробки і прийняття управлінських рішень. 2.4. Загальні відомості про впроваджену систему управління якістю послуг на підприємстві. 2.5. Документальне забезпечення СУЯ. 3. Дослідження маркетингового середовища підприємства. 3.1. Аналіз ринкових можливостей підприємства. 3.2. Аналіз факторів макро- (демографічних, соціальних, політичних, економічних) та мікро-факторів (постачальників, посередників, конкурентів, контактних аудиторій) маркетингового середовища. 3.3. Контроль та координація маркетингової дільності підприємства. 4. Аналіз планувальних рішень готельно-ресторанного комплексу. 4.1. Загальна функціонально-планувальна характеристика структури будівлі готелю та її окремих елементів. 4.2. Характеристика зонування та планувальних рішень окремих приміщень приймально-вестибюльної групи. Аналіз планувальних рішень житлових приміщень та допоміжних приміщень житлової групи. 4.3. Характеристика зонування та компоновки функціональних груп приміщень закладів ресторанного господарства при готелі. 4.4. Аналіз та характеристика компонувальних рішень адміністративної, господарчої та виробничої груп приміщень готелю, а також культурно-досугового та фізкультурно-оздоровчого призначення. 5. Індивідуальне завдання. Висновки. Список використаних джерел. Додатки.

Висновок

У період практики на готельному підприємстві «РІА» я дізналася багато нового в галузі готельної індустрії, виконала програму в повному обсязі, пройшола кваліфіковану практику та ознайомилася з роботою всіх служб готелю. З інтересом і відповідальністю підходила до роботи всіх служб готельного сервісу, брала участь у суспільному житті підприємства.

На закінчення моєї практики зроблені наступні висновки:

- готельний комплекс «РІА» є важливим елементом соціальної сфери, що грає велику роль у підвищенні ефективності суспільного виробництва і відповідно зростання життєвого рівня населення.

- отримані під час практики знання дають змогу дати характеристику мотелю «РІА» і зробити аналіз відповідності типу готелю відповідно до стандартів; якість надання послуг повністю задовольняє споживачів, про що свідчить велика частка постійних клієнтів і завантаженість готелю, яка доволі часто складає 80-100%;

- недоліків у готелі непомічено, відповідальний персонал усуває будь-які проблему у найкоротші терміни так, що гість й не дізнається про її наявність;

- хочеться зауважити, що плинність кадрів у контактній зоні готелю дуже висока, доводиться багато часу приділяти введенню нових працівників у роботу, що певною мірою негативно впливає на робочий процес.

«РІА» - достойний конкурент готелям міста Дружківка і має надзвичайний попит завдяки відповідності наданих послуг і цінам.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?