Реферат «Провадження у справах про видачу виконавчих листів на примусове виконання рішень третейських судів.», 2008 рік

З предмету Право · додано 14.11.2012 10:17 · від Пахан · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Порядок подання, форма і зміст заяви про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду.5 2. Порядок розгляду заяви про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду та підстави для відмови. 7 3. Ухвала суду про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду або про відмову у його видачі.10 Висновки.12 Список використаних джерел.13

Висновок

Отже, вивчення проблем виконання третейських рішень наштовхнуло на висновок про доцільність включення до ЦПК України окремої глави “Провадження у справах про оскарження рішень третейських судів та про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду”, в якій урегульовується такі питання: загальні положення оспорювання рішень третейських судів; вимоги до заяви про скасування рішення третейського суду; порядок розгляду цієї заяви; підстави для скасування; вимоги до ухвали, яка виноситься за результатами розгляду справи щодо оскарження рішення третейського суду; розгляд заяви з приводу компетенції третейського суду; загальні положення видачі виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду; вимоги до заяви на видачу виконавчого документа; порядок розгляду заяви; підстави відмови; вимоги до ухвали та наслідки її прийняття для сторін третейської угоди.

Підводячи підсумок, хотілося б відзначити, що попри минулі законодавчі прогалини та неврегульованості, які були виправлені законодавцем шляхом внесення до законодавства відповідних змін та доповнень, в Україні існує механізм забезпечення виконання рішення третейського суду, який здатен ефективно працювати.

Завершуючи розгляд питання “Провадження у справах про видачу виконавчих листів на примусове виконання рішень третейських судів”, можна дійти висновку, що в Україні третейські суди тільки починають свою діяльність, бо багато років у них не було можливості нормально розвиватися і довести свою життєздатність, а головне - корисність і, може бути, навіть необхідність.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?