Реферат «Правове регулювання бюджетного контролю. Проблеми та шляхи подолання», 2012 рік

З предмету Право · додано 14.11.2012 10:16 · від Пахан · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Поняття, особливості, принципи та основні недоліки бюджетного контролю.5 2. Правові основи бюджетного контролю, причини проблем правової неврегульованості державного бюджетного контролю.7 3. Контроль за відповідністю бюджетному законодавству України.10 4. Напрями реформування бюджетного контролю. 13 Висновки.15 Список використаних джерел.16

Висновок

Отже, бюджетний контроль є важливою функцією державного управління та регулювання бюджетної системи. У системі бюджетного контролю назріли серйозні проблеми законодавчого, організаційного та методологічного характеру, що перешкоджають реалізації його функцій та потребують його негайного реформування.

Водночас слід визнати, що прийняття БК України суттєво реформувало бюджетні відносини і створило необхідні умови для організації діючого бюджетного контролю. В органах фінансового контролю щорічно розробляються документи з процедури контролю, учасники бюджетного процесу, що наділені контрольними повноваженнями, також отримали право на розроблення внутрішніх документів з організаційного та методичного забезпечення контрольних заходів.

Отже, для подолання правової недосконалості бюджетного контролю вкрай необхідним є прийняття закону про бюджетний.

Формування цілісної теоретичної концепції державного бюджетного контролю є умовою налагодження його на практиці, що потребує розробки нормативно-правових актів із бюджетного контролю й удосконалення чинних, і є правовою основою для ефективності та стабільності бюджетного процесу в країні.

Основними напрямками вдосконалення бюджетного контролю в сучасних умовах економіки України повинні стати: створення єдиного правового поля розвитку системи бюджетного контролю та законодавчого закріплення за його суб’єктами контрольних функцій, формування нових та вдосконалення чинних процедур бюджетного контролю, удосконалення методів бюджетного контролю, оптимізація організаційних структур бюджетного контролю, створення адекватної сучасним умовам інформаційно-комунікаційної інфраструктури та ін.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?