Реферат «Державна реєстрація сільськогосподарських підприємств.», 2012 рік

З предмету Право · додано 14.11.2012 10:13 · від Пахан · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Реєстрація сільськогосподарських підприємств.5 2. Реєстрації сільськогосподарських підприємств як суб’єктів спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість.11 Висновок.13 Список використаних джерел.14

Висновок

Державні сільськогосподарські підприємства - це такі підприємства, які не є власниками закріпленого за ними майна. Воно перебуває в державній власності і надається їм на праві повного господарського відання або оперативного управління не тільки для виробництва найважливіших видів сільськогосподарської продукції, а й спеціальних видів рослин, наприклад для потреб медичної, парфумної та інших галузей народного господарства.

Реєстрація підприємства є процесуально-правовою дією, внаслідок якої підприємства включаються до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій.

Державна реєстрація підприємств є обов'язковою юридичною дією при їх створенні. Вона регулюється низкою нормативно-правових актів такими як Накази Державної податкової адміністрації «Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» та «Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» Податковим кодексом України та Законами України «Про державну податкову службу в Україні», «Про податок на додану вартість» і «Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Отже, в нашій державі створена достатня нормативна база для розвитку і дотримання правил реєстрації державних сільськогосподарських підприємств, які можна надіятись, в майбутньому складуть основу державного сектора сільського господарства і піднесуть наше аграрне виробництво на рівень розвинутих держав Європи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?