Курсова робота «Роль бюджету в суспільному відтворенні», 2010 рік

З предмету Політична економіка · додано 13.11.2012 17:30 · від Альона · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Передмова.3 Розділ і. Суспільне відтворення та його особливості.5 1.1. Сутність суспільного відтворення та його основні складові.5 1.2. Фактори, що забезпечують відтворювальні процеси.8 1.3. Основні проблеми суспільного відтворення. 9 Розділ іі. Характеристика сучасного рівня бюджетного забезпечення.16 2.1. Особливості використання бюджетних коштів для відтворювальних процесів суспільного виробництва.16 2.2. Механізм використання бюджету для суспільного відтворення.23 2.3. Місце бюджету в суспільному відтворенні. 26 Розділ ііі. Напрями вдосконалення бюджетного процесу Держави.32 3.1. Шляхи удосконалення бюджетного процесу в Україні. 32 Висновки.35 Список використаної літератури.36

Висновок

1. Бюджет – складна економічна категорія. Як категорія, державний бюджет являє собою систему економічних відносин, що складаються в суспільстві в процесі формування, розподілу, та використання централізованого грошового фонду країни, призначеного для задоволення суспільних потреб.

2. У ринковій економіці бюджет виконує роль інструмента впливу на розвиток суспільного відтворення й економічне зростання в країні.

3. Соціальні фактори формування та використання бюджету в значній мірі обумовлені особливостями відтворення робочої сили і населення країни в цілому.

4. Бюджетний процес це - організація щодо складання проекту бюджету, розгляду та прийняття закону, виконання бюджету, підготовка та розгляд звіту про його виконання.

5. Удосконалення бюджетного процесу потребує значної уваги до чинників, що збільшують розрив між зобов'язаннями держави та можливостями залучення доходів, а також до реальних причин поточних проблем із метою утримання витрат на об'єктивно зумовленому рівні.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?