Реферат «Особливості пенсійного забезпечення прокурорів та слідчих», 2011 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 05.11.2012 09:54 · від Ліда · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Пенсії особам, які виконують обов'язки державної служби 2. Загальні засади правового регулювання праці прокурорсько-слідчих працівників 3. Особливості пенсійного забезпечення прокурорів і слідчих Висновки Список використаної літератури

Висновок

Виходячи зі змісту ст.151 Цивільного кодексу України, обов'язок Пенсійного фонду виплачувати пенсію непрацездатним громадянам у разі настання соціальних ризиків є грошовим зобов'язанням. Одним із засобів забезпечення належного виконання грошових зобов'язань є неустойка або пеня. А тому, у випадку несвоєчасної виплати пенсії, тобто неналежного виконання зобов'язання, слід застосовувати неустойку. Це означає, що при проведенні розрахунку з пенсіонерами (кредиторами у даному випадку) відділення Пенсійного фонду повинна виплатити всі належні до оплати грошові суми та за кожний день прострочки виконання зобов'язання додатково оплатити фіксований процент від суми невиплаченого грошового зобов'язання, тобто в данному пенсії. За основу вартісної величини межи можна використати той же відсоток, встановлений Інструкцією про порядок обчислення і сплати підприємствами, установами, організаціями та громадянами страхових внесків до Пенсійного фонду України, а також обліку надходження і витрачання його коштів. Впровадження такого розрахунку встановить взаємовідповідальність особи та держави у сфері пенсійного забезпечення, як це і повинно бути у правовій державі.

В цій системі пенсійного забезпечення відпадає необхідність такого поняття як максимальна пенсія, тобто: яку пенсію працівник заробив, таку і отримуватиме.

Ці ж умови стосуються і прокурорських працівників. Проте умови, згідно яких вони матимуть право на пенсію є дещо суворішими, аніж у осіб, які отримуватимуть пенсію на загальних засадах, але є і багато позитивних сторін, які й спонукають людей йти на державну службу.

Ми дослідили закони, підручники і дізналися усе, що було поставлено за мету.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?