Курсова робота «Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємств банківськими установами», 2006 рік

З предмету Аналіз господарської діяльності · додано 29.04.2007 01:06 · від julia1985 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Фінансово-господарська діяльність підприємств: сутність, основні елементи. Значення фінансового аналізу діяльності. 2. Методика аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств банківськими установами. 2.1. Аналіз фінансово-господарської діяльності. 2.2. Визначення основних показників фінансового стану на основі аналізу форм звітності та фінансово-господарської діяльності. 3. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства на прикладі ПП “Екмі”. 4. Рекомендації підприємству. Висновки Література Додаток 1 Додаток 2

Висновок

Виконання курсової роботи, мало на меті проведення банківського аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства, який дещо відрізняється від фінансовий аналізів інших установ, оскільки банк найбільше зацікавлений в правильності його проведення, бо від цього «напряму» залежить його прибуток.

В даній роботі, при аналізі фінансового стану, на прикладі ПП “Екмі” розглянуто такі основні питання: перевірено забезпечення підприємства фінансовими джерелами; перевірено відповідності джерел фінансових ресурсів направленню їх використанню; виявлено резерви і можливості найбільш раціонального використання фінансових ресурсів, розроблено заходів по оптимізації структури фінансових ресурсів.

Визначено фінансовий стан ПП “Екмі” – найважливіший показник економічної діяльності підприємства, що характеризує його ділову активність та надійність. Експертний висновок підсумовує результати експертизи фінансового стану та особливостей діяльності позичальника, джерел забезпечення повернення позики та сплати процентів, кредитної історії, ділової репутації позичальника, дотримання договірної та платіжної дисципліни.

Кінцевий результат роботи підприємства оцінюється рівнем ефективності його господарської діяльності: загальним обсягом одержаного прибутку та відносним показником прибутку в розрахунку на одиницю ресурсів.

Негативні сторони кредитного проекту представленого ПП “Екмі” виражаються в тому, що продукція є достатньо спеціалізованою, використовується покупцями на етапі створення готового продукту – меблів, термін обертання якої достатньо великий, а також відсутністю власних виробничих площ, внаслідок чого у вигляді орендної плати щомісячно відволікається близько 30000,00 грн., нестабільністю курсу Євро – основної валюти за контрактами з постачальниками, що може викликати незаплановані витрати; питома вага кредитів, отриманих в банках – 31,21% валюти балансу (738000,00 грн.), при середньомісячному доході від реалізації 659097,66грн.

Позитивним сторони можна вважати стабільну роботу підприємства, яке нарощує об’єми; довгострокові та міцні зв’язки з зарубіжними партнерами, що призводять до надання значних знижок, надання відстрочок платежів; постійна робота над пошуком нових джерел доходів і розробкою заходів, що сприяють даній діяльності.

То ж пропонується видати кредит ПП “Екмі” у сумі 150 000,00 гривень у вигляді кредитної лінії.

Можна також порекомендувати підприємству за рахунок кредитних коштів придбати наприкінці 2006 року власні складські приміщення, що дозволить в перспективі не відволікати оборотні кошти у сумі близько 60000,00 доларів США щорічно на сплату орендних платежів.

Крім того, вважається за необхідне зменшити адміністративні та інші операційні витрати фірми, та за рахунок цього збільшити чистий прибуток.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення