Курсова робота «Біржі та їх роль у регулюванні ринкових відносин», 2011 рік

З предмету Політична економіка · додано 27.10.2012 22:57 · від Яна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Анотація. Вступ. 4 РОЗДІЛ 1. Теоретичні засади дослідження бірж у ринковій економіці. 6 1.1. Сутність та основні функції бірж. 6 1.2. Історія біржової форми торгівлі. 9 1.3. Основні види бірж та їх діяльність 12 РОЗДІЛ 2. Аналіз діяльності товарної біржі в Україні. 15 2.1. Історія формування та особливості регулювання товарної біржі в Україні. 15 2.2. Вітчизняний біржовий ринок в умовах фінансової кри-зи. 18 2.3. Сучасна товарна біржа: сутність та основні права. 20 РОЗДІЛ 3. Напрямки удосконалення діяльності українських товарних бірж. 26 3.1. Нормативно-законодавча база України щодо регулювання товарної біржі. 26 3.2. Проблеми біржової торгівлі в Україні та перспективи їх вирішення. 28 Висновки. Список використаної літератури. Додатки. Словник економічних термінів. Анотація використаних джерел.

Висновок

Отже, перш за все, треба пам’ятати, що Україна – це держава з величе-зним потенціалом, який можливо реалізувати за допомогою правильної орга-зації як влади в країні, так і її економічних відносин, тобто, як вже було від-мічено вище, потрібно удосконалювати законодавчу базу, що стосується бір-жового ринку, який є дійсно важливою та впливовою одиницею економіки будь-якої сучасної країни. Адже багато іноземних інвесторів говорять про те, що Україна є дуже перспективною країною, але ті ж інвестори та світові бір-жові ринки не ризикують співпрацювати з українцями лише, тому що не вважають наш ринок прозорим, а тому не прогнозованим.

А задля того, щоб змінити стан біржового ринку України треба діяти не за інтуїцією або власним побажанням, чи за формою діяльності інших успіш-них країн, а за конкретно-сформульованим та організованим алгоритмом дій. Такий алгоритм я спробую запропонувати на основі тих знань, які я отримала в ході виконання цієї роботи:

- створити єдиний центральний орган управління біржовим ринком України;

- узгодити діюче законодавство щодо біржової діяльності з реальним станом українських бірж;

- розширити та деталізувати законодавство України стосовно біржової торгівлі;

- впровадити елементи жорсткого контролю за біржовою діяльністю як з боку влади, так і з боку народу, тобто зробити цю систему максимально прозорою;

- набувати нових знань та більшої практики у закордонних партнерів, готувати професіональних працівників.

Таким чином, провівши аналіз багатьох джерел стосовно біржової тор-гівлі загалом та саме в Україні, я можу зробити висновок, що усі слова експе-ртів стосовно недосконалого вітчизняного біржового ринку є абсолютно об’єктивними та обґрунтованими. Нажаль, ми дійсно поки що не вміємо управляти тим, що маємо, не вміємо невелику природну користь перетворити на національне багатство, і саме тому поки що погружені у велику економіч-ну проблему державного рівня. Але, на мою думку, якщо ми змінимо своє відношення до держави (наприклад, більшість розумних висококваліфікова-них людей будуть залишатися на батьківщині, а не продавати свої знання то-му, хто дасть більше грошей), то разом ми зможемо підняти рівень власної економіки. Для цього лише потрібен досвід та розум.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?