Курсова робота «Розробка підсистеми ксем паводків у басейні р.південий буг», 2010 рік

З предмету Екологія · додано 27.10.2012 20:42 · від Анета · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Характеристика протипаводкого захист.4 1.1. Класифікація протипаводкових споруд 7 1.2. Захист від паводків за допомогою ГТС 9 1.3. Вплив параметрів ГТС на проходження паводкі.13 2. Розробка бази даних комп’ютеризованої системи екологічного моніторингу 16 2.1. Оптимізація та нормалізація бази даних КСЕМ 16 2.1.1. Вибір оптимальної СУБД для КСЕМ 16 2.1.2. Створення структур таблиць та приведення їх до нормальної форми 17 2.2. Створення запитів до бази даних на мові SQL 29 3. Розрахунок показників емісії забруднюючих речовин в атмосферне повітря заданого виробництва за допомогою пакетів прикладних програм (ППП) 31 3.1. Створення робочої книги електронних таблиць для розрахунків 31 3.2. Створення форм звітності із прикладом розрахунку 33 4. Оцінка стану протипаводкових споруд за допомогою ГІС 35 4.1. Створення тематичної карти максимальної висоти протипаводкових споруд 35 4.2. Виділення не високих протипаводкових споруди, які не забезпечують гарантований захист на річці П. Буг та розробка заходів щодо їх усунення 37 Висновки 38 Література 39 Додатки.40 Додаток А – Структурна схема КСЕМ.41 Додаток Б – Тематична карта „ максимальної висоти водосховищ у басейні р. Південний Буг ”.42 Додаток В – Методика розрахунку кількості парів органічних розчинників, що виділяються з поверхні ванн занурення.43

Висновок

Охарактеризовано вплив протипаводкових споруд на навколишнє середовище. Він може стосуватися різних компонентів природно-технічного комплексу: не тільки елементів природного середовища, але і галузей господарства і соціально-демографічної сфери.

Розглянуто попереджувальні заходи, що повинні включати цілий ряд окремих стратегій.

Обрано оптимальну СУБД MS Access та створено базу даних параметрів протипаводкових спродуд для забезпечення екологічної безпеки басейну річки, здійснено ряд запитів.

У результаті аналізу даних з ГІС з’ясовано, що протипаводкові споруди не забезпечують гарантований захист територій від затоплення при високих і катастрофічних паводках.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?