Реферат «Типи стратегії діяльності», 2010 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 26.10.2012 23:59 · від bogdana-dana@ukr.net · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Стратегія діяльності підприємства, класифікація стратегії 11.Загальноконкурентні стратегії за М.Портером 111. Базові (еталонні) корпоративні стратегії Висновок Список використаної літератури

Висновок

Стратегічне планування вимагає багато часу та праці. Однак, кінцевий ефект володіння таким планом, який впорядковує роботу організації вартує цієї ціни. Ефект кількох років роботи організації, що опирається на чітко визначені пріоритети, - це значно більше, аніж ефект від кількарічної роботи тієї самої організації, що працює хаотично та непродумано.

Дослідження в сфері розробки стратегії пройшли довгий шлях починаючи з ранніх робіт у 1960-х. Проте багато з ранніх концепцій є ефективними й досі, або знайшли своє відображення в сучасних дослідженнях. Якщо ранні дослідження в сфері розробки стратегії та впровадженні було спрямовано на визначення джерел успішної діяльності, пізніше в центр уваги потрапило вивчення процесу управління стратегією, а також пошуки джерел конкурентних переваг.

Коментар модератора

20 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?