Реферат «Тверді побутові відходи в Україні. Проблеми утилізації та поводження з твердими побутовими відходами», 2011 рік

З предмету Екологія · додано 26.10.2012 16:21 · від Christina Vinovska · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Тверді побутові відходи: джерела утворення та заходи щодо утилізації 4 1. Тверді побутові відходи та сучасні аспекти проблеми твердих побутових відходів 4 2. Проблеми твердих побутових відходів в Україні 5 3. Комплексне управління твердими побутовими відходами 7 4. Основні етапи та технології утилізації твердих побутових відходів 8 Розділ ІІ. Поводження з твердими побутовими відходами 14 Висновки 23 Список використаної літератури 24

Висновок

Аналіз стану проблем поводження та утилізації твердих побутових відходів показав необхідність системного підходу до їх вирішення. Такий підхід вимагає створення та енергійного впровадження комплексу організаційних, економічних, технічних і природоохоронних заходів.

Вузловими точками такого підходу є: зменшення самих відходів; організація роздільного збирання, перевезення, сортування відходів; переробка та утилізація.

Як людство ставиться до сміття, можна судити наскільки суспільство цивілізоване. Чим вищий щабель розвитку, тим гострішою постає проблема утилізації різноманітніших відходів. Водночас суворішають і вимоги до тих, хто дозволяє собі смітити у громадських місцях. В Україні сміттєва проблема вже застаріла, а особливо проблема утилізації твердих побутових відходів, що ніяк не зрушить з мертвої точки. Жодне підприємство не зацікавлене за свої кошти створювати спеціалізовані цехи й ділянки по переробці й утилізації відходів. Неутилізоване сміття завдає шкоди екології: сміттєзвалища, де гниють сотні тонн непотребу, отруюють повітря, ґрунт, підземні води й перетворюються у серйозну небезпеку для людини і довкілля.

Тож для зменшення впливу відходів на навколишне середовище необхідно вдосконалювати законодавчу базу, оновлювати обладнання підприємств, розробляти нові схеми утилізації відходів та вдосконалювати відчуття сумліності громадян нашої держави.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?