Курсова робота «Характеристика конституційного ладу в Німеччині», 2011 рік

З предмету Право · додано 26.10.2012 12:22 · від Ігор · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3-4 Розділ І. Основоположні засади конституційного ладу ФРН.5-17 1. Поняття конституційного ладу та його засад.5-8 2. Конституція та принципи конституційного ладу Федеративної Республіки Німеччина.9-17 Розділ ІІ. Права людини і громадянина.18-29 3. Основи правового статусу особистості.18-21 4. Правове регулювання інститутів безпосередньої демократії.22-24 5. Правове регулювання суспільних об’єднань.25-29 Розділ ІІІ. Державна влада.30-40 6. Законодавча влада.30-35 7. Виконавча влада.36-38 8. Судова влада.39-40 Розділ IV. Територіальний устрій.41-46 9. Німецький федералізм.41-43 10. Місцеве самоврядування та управління.44-46 Висновок.47-49 Список використаної літератури.50

Висновок

Підводячи підсумки дослідницької роботи та аналізуючи положення Основного Закону ФРН можемо констатувати той факт, що Федеративна Республіка Німеччина визначається конституцією як демократична, соціальна і правова держава. Гарантією демократичної держави є положення про те, що вся влада виходить від народу, який здійснює її шляхом виборів і різного роду голосувань (тобто безпосередньо), а також через спеціальні органи – законодавчі, виконавчі та судові. Шляхом перераховування цих органів в Основному законі ФРН дано досить широке трактування способів здійснення влади народу, більш широке, ніж у багатьох інших конституціях. Найважливішою гарантією демократії являється спеціальне положення про те, що всі громадяни мають право чинити опір кожному, хто намагається ліквідувати вільний демократичний конституційний лад, якщо для припинення цього не можуть бути використані інші засоби. Такими гарантіями є передбачена конституцією багатопартійна система, різноманітні способи захисту конституційних прав і свобод громадян.

Конституція Німеччини відкидає колишні фашистські порядки і виходить з принципів загальнолюдських цінностей: демократії, поділу влади, рівності, справедливості та інших. Вона ввела федеративний устрій держави і заборонила його змінювати.

Положення про соціальну державу розвивається в нормах про те, що власність зобов'язує, що користування нею повинно служити загальному благу, що земля, її надра, природні багатства, засоби виробництва можуть бути усуспільнені в різних формах, але тільки законом. При цьому законом, а не судом, як у багатьох інших державах, які встановлюють розмір і вид можливої компенсації. Положення про соціальну державу відповідають закріпленим в Конституції соціально-економічним і культурним правам особистості.

Концепція правової держави (вона відноситься у конституції до федерації і земель) знаходить своє вираження в нормах, які встановлюють, що всі особи, органи та організації, публічні та приватні, зобов'язані підкорятися праву, що суд є незалежним, а надзвичайні суди не допускаються, що закону не можна надавати зворотної сили. Встановлено відповідальність держави, її посадових осіб перед громадянином. Теза про правову державу підкріплюється широкими конституційними правами громадян. Враховуючи уроки Другої світової війни конституція проголошує, що дії, початі з метою порушення мирного співіснування народів і підготовки агресивної війни, є антиконституційними і особи, котрі вчинили такі дії, будуть покарані. Зброю, призначену для ведення війни, може бути виготовлено, ввезено, допущено до обігу тільки з дозволу федерального уряду.

В умовах надзвичайного стану (стан напруженості, стан оборони) демократичні принципи можуть бути обмежені законом парламенту (ці норми були внесені до Конституції в 1968 р. в період «холодної війни» – гострого протистояння західних держав і країн тоталітарного соціалізму). Конституція встановлює також, що надзвичайні заходи можуть бути прийняті для відвернення небезпеки, що загрожує основам вільного демократичного ладу федерації або окремої землі.

Регулюючи відносини основних органів держави, а також держави в цілому і її складових частин, методи діяльності органів держави, Основний закон виходить з того, що Німеччина є за формою правління парламентарною республікою, відносно децентралізованою федеративною державою з демократичним режимом.

На останок ще хотілося б зазначити, що особисто на мою думку в Німеччині юридично і фактично дуже добре розвинений принцип поділу влади, механізм його реалізації ми мали змогу прослідкувати в основній частині моєї роботи. Я вважаю, що Федеративна Республіка Німеччина є дуже гарним прикладом для України у побудові демократичної, правової та соціальної держави. Хотілося б вірити, що наша держава колись все ж буде належним чином переймати досвід європейських країн, виконувати свої міжнародні обов’язки, і нас все ж приймуть до Європейського Союзу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?