Реферат «Емансипація: поняття та способи», 2011 рік

З предмету Право · додано 26.10.2012 11:42 · від Ігор · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3-5 1. Правові відносини батьків і дітей у Стародавньому Римі. Батьківська влада.6-7 2. Права батька на своїх нащадків.8-10 3. Емансипація – як особливий вид припинення батьківської влади над дітьми.11-13 Висновок.14 Список літератури.15

Висновок

Підсумовуючи усе вище викладене можу сказати, що шлюбно-сімейні відносини, а зокрема відносини між батьками та дітьми у Древньому Римі врегульовувались правовими нормами на високому рівні, я б навіть сказав, що вони вирізнялись своєю жорсткістю та казуїстикою. На мою думку, це було зумовлено тим, що відносини усередині римських сімей були досить багатоманітними.

У ході своєї роботи, я з'ясував, що предмет мого дослідження – емансипація – це звільнення дітей з-під батьківської влади за волевиявленням батька. Звичайно, якщо ми говоримо про ті давні часи життя могутньої Римської держави, – емансипація займала вагоме місце у житті римських громадян. Але ті часи давно вже минули, зараз ми живемо в двадцять першому столітті, яке постійно породжує щось нове, гуманне, більш справедливе.

Дивлячись на реалії сьогоднішнього дня, я із цілковитою впевненістю можу стверджувати, що емансипація не має в ньому ніякого місця. Як уже говорилось на початку, дуже змінився соціально-економічний уклад життя людей, правові норми, які регулювали шлюбно-сімейні відносини в Стародавньому Римі вже не можуть бути застосовані, однак вони дали значний поштовх сучасному шлюбно-сімейному праву багатьох країн, і тому їм варто віддати належне. А стосовно емансипації я гадаю, що я зміг довести, що це дійсно особливий вид припинення батьківської влади над дітьми, який характеризувався конкретикою та певною розгалуженістю.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?