Курсова робота «Розробка організації праці на акумуляторній дільниці», 2010 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 25.10.2012 00:54 · від Юлия Гуральник · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Реферат.4 Вступ.5 I. розділ: Аналітична частина 10 1.1. Всебічний аналіз існуючого рівня організації праці та її нормування.10 1.2. Аналіз стану організації та нормування,оплата праці на акумуляторній дільниці.16 1.3. Розрахунок,призначення та характеристика виробничої дільниці, зміст виробничих процесів.19 1.4. Норми праці на відрядних розцінках. Розрахунок виробничої програми та кількості виконавців.28 1.5. Просторова організація робочих місць та порядок розміщення обладнання.38 II. розділ: Проектна частина.43 2.1. Організація обслуговування робочих місць.43 2.2. Умови праці на дільниці.47 2.3. Форми та системи оплати праці, матеріальне і моральне стимулювання.54 2.4. Економічна ефективність від впровадженого проекту.61 Висновок. 65 Список використаної літератури.68

Висновок

Мета даної роботи – розробити проект організації та нормування праці на акумуляторній дільниці автотранспортного підприємства ВАТ ”Авто” на основі вивчення навчально-методичної, технічної та наукової літератури і зробити відповідні висновки.

В першому розділі було визначено:

• існуючий рівень організації праці;

• аналіз стану організації та нормування,оплата праці на акумуляторній дільниці;

• призначення та характеристика виробничої дільниці,

• норми праці та відрядні розцінки;

• розрахунок виробничої програми та кількість виконавців;

• оснащення робочих місць;

• порядок розміщення обладнання.

В другому розділі було розглянуто

• призначення акумуляторної дільниці;

• організацію обслуговування робочих місць, її функції;

• умови праці на дільниці;

• були розглянуті прилади, пристосування, інструменти й спеціалізовані стенди, за допомогою яких виконується більшість операцій по ремонту акумуляторів.

Ознайомилися з умовами праці на акумулятоній дільниці та їх вплив на працездатність робітників. Санітарно-гігієнічні умови праці визначаються мікрокліматом, ступенем забруднення повітря, освітленістю, виробничим шумом і вібрацією, обертанням, поштовхами. Естетичні умови праці, сприяють розвитку в працюючих позитивних емоцій й інтересу до праці, тим самим значно зменшують їхню стомленість і збільшують працездатність.

Розрахували показники, що характеризують ефективність використання робочого часу. Такими показниками є : коефіцієнт оперативного часу 0,64; коефіцієнт втрат часу в залежності від працівника -11%; коефіцієнт втрат часу не залежних від працівника 15,9%; можливий приріст продуктивності праці при усуненні втрат часу залежних від працівника -10%; загальний можливий приріст продуктивності праці при усуненні всіх втрат часу 9%; можливий приріст продуктивності праці при усуненні втрат часу не залежних від працівника 19%. З отриманих результатів можна зробити висновок, що робота на даному підприємстві не є достатньо добре організованою. Присутні значні втрати часу, не залежні від працівника. Вони виражаються в простоях, причиною яким є відсутність автомобілів, що потредують ремонту. При усуненні всіх втрат часу загальний можливий приріст продуктивності праці буде становити 9%.

Просторова організація робочих місць та порядок розміщення обладнання відображені в розділі першому.Тут були розглянуті поняття технологічного та організаційного оснащення. Обладнання акумуляторної дільниці та його розміри наведені в таблиці 1.5 На рисунку 1.5 наведене технологічне планування акумуляторної дільниці, де розміщене все необхідне обладнання. За допомогою коефіцієнта виробничої площі, який визначається як відношення суми площ, яку займає і-та одиниця обладнання, до загальної площі дільниці, ми з’ясували, що виробнича площа на електротехнічній дільниці використовується на 64%.

В розділі другому ми ознайомилися з формами та системами оплати праці та способами матеріального і морального стимулювання робітників. Оплата праці ремонтних робітників організовується на основі різних форм і систем — індивідуальної прямої відрядної, непрямої відрядної, відрядно-преміальної, акордної, простої погодинної й погодинно-преміальної. Основним і головним методом матеріального стимулювання робітників є впровадження системи надбавок, доплат і премій до заробітної плати. Був визначений місячний заробіток робітника акумуляторної дільниці ІІІ розряду за погодинно-преміальною системою оплати праці, який становить 729,12 грн.

Впровадили додаткові розрахунки за прожитковим міиімумом одного українця,який становить 1258,25 грн.

Отже,на підприємстві ВАТ ”Авто”,є як сприятливі умови праці так і несприятливі.

Несприятливі умови праці можна знешкодити:

• впровадженням реклами про підприємство ВАТ ”Авто”;

• поліпшенням санітарних норм на акумуляторній дільниці;

• підвищенням заробітньої платні та премії;

• встановленням нового обладняння.

Якщо ці недоліки будуть усунені,то підприємство стрімко піднімиться в гору,а це в свою чергу буде приносити непоганий дохід керівникові.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?