Курсова робота «Засоби захисту ОС Windows 2000 на підтримку доступності», 2005 рік

З предмету Комп'ютери · додано 27.04.2007 10:25 · від Вікуся · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ1. Аутентифікація 2.Авторизація 3.Аудит 4.Робота захисту Windows 2000 5.база sam 8Захист файлів і каталогів Захист системного реєстру 6.Реєстрація в домені Windows 2000 7.Служби безпеки Висновок Література

Висновок

Відомий фахівець із криптографії Брюс Шнайер (Bruce Schneier), автор бестселера «Прикладна криптографія» (Applied Cryptography), говорив, безпека - це процес. Немає такого методу захисту, що зможе раз і назавжди захистити комп'ютерну систему.

У майбутньому в Windows 2000 з'явиться новий засіб захисту інформації файлова система із шифруванням (Encrypted File System, EFS), що дозволяє зберігати файли і папки в зашифрованому виді. Завдяки цьому корпоративні й індивідуальні користувачі вирішать проблему можливого витоку секретної інформації при крадіжці переносного комп'ютера або твердого диска із сервера. Зашифрована інформація навіть у випадку фізичного доступу до твердого диска залишиться недоступною.

У даній курсовій роботі ми познайомилися з засобами забезпечення безпеки Windows 2000/XP і довідалися про «болючі крапки» системи захисту, що використовуються хакерами для виконання найбільше широко розповсюджених атак.

У Windows 2000 з'явився протокол Kerberos, що став першим по-справжньому стійким протоколом мережної ідентифікації, покликаним убезпечити мережну взаємодію комп'ютерів у процесі ідентифікації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?