Курсова робота «Планування і контроль власного капіталу і зобов'язань на підприємстві ТОВ”Виробниче об’єднання ТЕХНА”», 2010 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 22.10.2012 20:04 · від Ирина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Підприємство як суб’єкт господарської діяльності та об’єкт планування і контролю 1.1. Організаційна характеристика підприємства, органів його управління, планування і контролю.4 1.2. Аналіз і оцінка економічних показників господарської діяльності підприємства.7 1.3. Система, методи, інформаційна база та структура об’єктів планування і контролю на підприємстві.11 Розділ ІІ. Сучасні теоретичні аспекти планування і контролю на підприємстві в сучасних умовах господарювання.15 Розділ ІІІ. Планування і контроль власного капіталу та зобов’язань підприємства 3.1. Економічний зміст власного капіталу та зобов’язань.19 3.2. Принципи формування власного капіталу та зобов’язань підприємства.22 3.3. Обгрунтування потреби джерел формування власного капіталу і зобов’язань підприємства.27 3.4. Оптимізація структури власного капіталу і зобов’язань підприємства.30 3.5. Проблеми та шляхи удосконалення планування і контролю власного капіталу та зобов’язань підприємства.33 Висновки та пропозиції Список використаної літератури Додатки

Висновок

Під час виконання даної курсової роботи ми переконалися, що капітал підприємства є наріжним каменем розвитку системи підприємництва. З його допомогою можна стимулювати або стримувати розвиток будь-якого суб'єкта господарювання. Ефективність діяльності останнього значною мірою залежить від рівня розвитку та вдосконалення системи управління капіталом.

Капітал завжди виступає необхідним атрибутом діяльності - від моменту створення підприємства до його ліквідації або реорганізації. Важливою характеристикою будь-якого підприємства є ефективність його управлінської системи, У процесі проведеного мною теоретичного дослідження було визначено наступне:

1) з урахуванням існуючих підходів до тлумачення поняття «капітал», поданих в економічній літературі, та його характерних ознак, капітал підприємства трактуватимемо як сукупність економічних благ у грошовій, матеріальній та нематеріальній формах, які залучаються в економічний процес діяльності суб'єкта господарювання з метою їх відтворення та отримання доходу;

2) капітал підприємства характеризується багатоманітністю образів, в яких він виступає. При цьому найважливішим вважається його поділ на власний і позиковий - у процесі формування та основний і оборотний – у процесі використання.

3) як власні, так і позикові джерела капіталу мають переваги і недоліки. Підприємство, яке використовує тільки власний капітал, має високу фінансову стійкість, але обмежує свій розвиток, не використовуючи можливості приросту прибутку на позиковий капітал. При частковому ж використанні позикового капіталу виникає ризик погіршення фінансового стану підприємства, але виникає можливість приросту розширення обсягів господарської діяльності підприємства, підвищення його ринкової вартості.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?