Курсова робота «Організаційно – економічне обґрунтування діяльності пральні ( 11 пральних машин )», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 21.10.2012 20:00 · від Женя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ 1. Аналіз зовнішнього середовища підприємства.7 Розділ 2.Загальна характеристика підприємства.13 Розділ 3. Характеристика послуг.22 Розділ 4. Економічне моделювання діяльності підприємства.26 Висновки.34 Список використаних джерел.36 Додатки.38

Висновок

Підприємництво – це процес планування, організації, виробництва та взяття на себе відповідальності за діяльність підприємства. Підприємництво відіграє визначальну роль в реалізації завдань перехідного періоду. При цьому успішна трансформація адміністративно – командної економіки в сучасну соціально орієнтовану неможлива без діяльності підприємців, які зумовлюють відповідні зміни як на мікро -, так і на макроекономічному рівні.

Пральня « Айсберг» є стабільним об′єктом підприємницької діяльності, що здійснює комерційну діяльність з надання послуг прання білизни. Дане підприємство має багато можливостей для подальшого свого розвитку в ринковій економіці країни.

Проаналізувавши ринок надання послуг можна зробити висновок, що на даний момент зростає попит на таку послугу як прання білизни.

Послуги, що надають пральні є дуже популярними сьогодні. Бізнес на пранні сьогодні робити порівняно нескладно: по-перше, будь-яка господиня рада позбутися цієї марудної роботи, а по-друге, всіляка техніка - від простих побутових пральних машин – автоматів до потужних професійних агрегатів, прасувальних котків, пресів - на вітчизняному ринку цілком доступна кожному. Тому зараз є дуже поширеним відкривати пральні та хімчистки, але оскільки всі пральні та хімчистки ставлять перед собою майже однаковий спектр послуг, то основним завдання можна назвати не лише прибуткове функціонування зараз, а й планування перспектив на майбутнє, на кілька років вперед..

Пральня « Айсберг » в перспективі орієнтується на майбутнє і найближчим часом планує запропонувати ширший спектр послуг для своїх клієнтів: збільшення кількості пральних машин; дрібний ремонт одягу; хімічна чистка шкіряних та хутряних виробів, прання подушок та ковдр; подальше співробітництво з державними установами та приватними юридичними особами; доставка випраної білизни замовнику;

Можна впевнено сказати, що послуги пральні будуть задовольняти потреби споживачів і відповідатимуть поставленим вимогам ринку. Новостворена пральна зможе чесно зайняти соє місце на ринку, що буде поштовхом до вдосконалення та подальшого розвитку.

Виконавши дану роботу ми можемо зробити висновок, що дана курсова робота має велике практичне значення для формування, закріплення навиків та умінь підприємницької та управлінської діяльності, що потребує глибоких знань та навичок в різних сферах діяльності та областях знань.

Дана робота сприяє виявленню та створенню цілісного уявлення про процедуру створення власного підприємства, регулювання її діяльності з державними органами та законодавством держави, реалізацію правових відносин у межах діяльності даної організації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?